منو سایت

بازی Callisto Protocol از raytracing پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Callisto Protocol از raytracing پشتیبانی می کند

پس از جنجال های اخیر در مورد کار بیش از حد سازندگان بازی The Callisto Protocol و توضیحات کارگردان این عنوان در مورد سوء تفاهم ها، حالا اخیرا خبری دیگر از اعضای سازنده این عنوان یعنی Striking Distance دریافت شده است. که نشان از دقت بالای طراحان برای طراحی شخصیت دارد.

به گزارش پارسی گیم، در چند روز گذشته اخبار جنجالی در مورد این بازی که توسط Callisto Protocol منتشر شده بود به گوش طرفداران رسیده است که هر روز طرفداران بیشتری را به تجربه این بازی ترغیب کرده است. تقریباً اوایل هفته گذشته بود که CTO استودیو Striking Distance اعلام کرد که قصد دارند به مدت چهار سال از این عنوان پشتیبانی کنند و برنامه های زیادی برای ارائه محتوای اضافی برای این بازی دارند. از طرفی کارگردان این اثر، گلن اسکافیلد، با ارسال توییتی خود را درگیر جنجال های زیادی کرد.

با این حال، با جدیدترین اخبار بازی، مارک جیمز، مدیر بخش فنی استودیو Striking Distance در مصاحبه ای با وب سایت TechRadar بر دقت سازندگان طرح شخصیت های بازی Callisto Protocol تاکید کرد و از آن به عنوان واقعی ترین راه ممکن برای خلق یک شخصیت در دنیای بازی های ویدیویی یاد کرد. .

ردیابی پرتو پروتکل Callisto

پشتیبانی از Ray Tracing برای بازی The Callisto Protocol

مارک جیمز مدعی است که ما تمام حرکات و چهره های شخصیت اصلی بازی با بازی جاش دوهامل را به بهترین شکل ممکن طراحی کرده ایم و حتی از فناوری ردیابی پرتو برای کره چشم این شخصیت استفاده کرده ایم. او گفت: اگر به چشمان شخصیت های بازی ما نگاه کنید، می توانید اپتیک (عدسی) منعکس شده آنها را ببینید. این یک جزئیات بسیار کوچک است، اما در واقع جزئیات بسیار کوچک برای بازی ما بسیار مهم هستند.

دنیای مدرن امروزی از نظر تکنولوژی دوران هیجان انگیزی است و استودیوهای مختلف می توانند بازی های کامپیوتری را به واقعی ترین شکل ممکن بر اساس این فناوری طراحی کنند. بازی Callisto Protocol در کنار عناوین دیگری مانند Sllitterhead، Scorn و The Outlast Trials جزو موردانتظارترین عناوین سال 2022 هستند و طرفداران برای تجربه این آثار هیجان زده هستند. با توجه به اینکه کره چشم شخصیت های بازی می تواند از فناوری ray tracing پشتیبانی کند، نشان از تلاش فراوان استودیو Striking Distance برای ارائه بهترین بازی به طرفداران دارد.

بازی Callisto Protocol قرار است در تاریخ 2 دسامبر (11 دسامبر 1401) برای پلتفرم های پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر شود. آیا شما هم منتظر تجربه عنوان ترسناک The Callisto Protocol هستید یا خیر؟

منبع: gamerant