منو سایت

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 برای انتشار اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Call of Duty Modern Warfare 2 برای انتشار اعلام شد

شرکت اکتیویژن رسما از زمان انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare 2 است آشکار شد. دنباله مدرن Warfare در تاریخ 28 اکتبر 2022 (6 نوامبر) برای کنسول های بازی و کامپیوتر منتشر خواهد شد. تیم توسعه تصویری واقعی از پوشش بندر لس آنجلس، کالیفرنیا ترسیم کرد تا پوشش و زمان پرتاب را آشکار کند و همچنین یک کشتی باری با یک بازی لوگو را در آب های نزدیک بندر مانور داد. تیزر معرفی شخصیت های بازی Call of Duty Modern Warfare 2 نیز با نمایش در ساحل و کشتی بازی ضبط شد.

علاوه بر اعلام تاریخ انتشار Call of Duty Modern Warfare 2، اکتیویژن قهرمانان داستان را نیز معرفی کرده است. این بازی بازگشت تیم Operation 141 را جشن گرفته و شاهد حضور شخصیت های معروفی مانند Captain Price و Ghost هستیم. طبق شایعات، داستان بازی مدرن Warfare 2 به نبرد نیروهای ویژه آمریکا با کارتل های مواد مخدر کلمبیا می پردازد و شاهد جنگ مدرن خواهیم بود.

یکی از نیروهای جدید اضافه شده به بازی، سرهنگ الخاندرو وارگاس، یکی از نیروهای ویژه مکزیک است و به نظر می رسد مکزیک نیز میدان جنگ نیروهای آمریکایی خواهد بود. گفتنی است اکتیویژن ماه گذشته لوگو و عنوان Modern Warfare II را معرفی کرد و اکنون شاهد رونمایی از کاور و شخصیت های بازی هستیم. به نظر می رسد این شرکت در حال آماده شدن برای افشای داستان و بازی در رویداد مشترک بتسدا و مایکروسافت است. طبق شایعات، این رویداد بیش از چهار دقیقه از کمپین داستانی بازی را نشان خواهد داد.

زمان انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare 2 است

ویژگی های بازی Call of Duty Modern Warfare 2

منابع مختلف از تغییرات در بخش داستان بازی Call of Duty Modern Warfare 2 خبر می دهند. داستان تیره تر و بی رحمانه تر شده است و مبارزه تن به تن و تصمیمات مهم به بخشی از بازی اضافه شده است. لحظات کلاسیک این مجموعه همچنان بخشی از بازی هستند و طرفداران می توانند از این لحظات لذت ببرند. در زیر می توانید کاورهای رسمی بازی برای ارائه شخصیت ها را مشاهده کنید.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Call of Duty Modern Warfare 2 به همراه کارت جدیدی برای Warzon منتشر خواهد شد. اخیرا شایعاتی در مورد Call of Duty Wars 2 منتشر شده است و ممکن است این بازی نیز در سال جاری منتشر شود. استودیو Infinity Ward برای بازی جدید حالت جدیدی شبیه به Battlefield Hazard Zone 2024 ساخته است که علاوه بر این دو پروژه، اکتیویژن در حال کار بر روی Varzon برای موبایل نیز است و سالی پر از Call of Duty خواهیم داشت.

منتظر انتشار Modern Warfare II در 26 نوامبر برای کنسول های بازی و کامپیوتر باشید.

منبع: VGC