منو سایت

بازی BTS Rhythm در بتای باز در کانادا است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی BTS Rhythm در بتای باز در کانادا است

می ترسم اعلام کنم که Bangtan Boys که بیشتر با نام BTS شناخته می شود، با یک بازی موبایل ریتم جدید به این کار بازگشته است. این بازی BTS Dream نام دارد و یک بازی ریتم موبایل است که شامل موسیقی گروه به همراه آواتارهای TinyTAN است که مجموعه ای از آواتارهای چیبی هستند که توسط گروه در اشکال مختلف رسانه ایجاد و استفاده می شود.

علاوه بر ریتم هنوز تعریف شده بازی، بازیکنان همچنین به عنوان مدیران گروه عمل می کنند و می توانند “دنیای رویایی” خود را تزئین کنند تا “پیام رویاها و شادی” را در سراسر جهان ارائه دهند. همچنین می‌توانید آواتارهای TinyTAN را با لباس‌هایی از جمله صحنه و لباس حیوانات سفارشی کنید و به آنها شلیک کنید.

این بازی در حال حاضر در کانادا در نسخه بتای باز است، اما ما با ناشر Netmarble تماس گرفتیم تا از زمان عرضه بازی در مناطق دیگر و همچنین اطلاعات بیشتر در مورد ریتم بازی مطلع شویم.

آنها تا زمانی که در هر بازی ویدیویی حضور نداشته باشند متوقف نمی شوند.
آنها تا زمانی که در هر بازی ویدیویی حضور نداشته باشند متوقف نمی شوند.

این اولین بار نیست که BTS با یک بازی ویدیویی همکاری می کند. همراه با آهنگ های BTS که در Beat Saber ظاهر می شوند، گروه در Dead by Daylight، Garena Free Fire، Fall Guys و MapleStory نیز حضور دارند. همچنین یک بازی ویژه موبایل BTS، BTS Universe Story و یک بازی ریتم موبایل کاملا مجزا با همکاری Rhythm Hive وجود دارد.