منو سایت

بازی Big Adventure برای PC تایید شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Big Adventure برای PC تایید شد

پایگاه داده استیم در آپدیت جدید، تصویر بازی Sackboy: Big Adventure منتشر کرده است وارد کردن نام و لوگوی بازی در استیم استور انتشار این اثر برجسته را برای PC تایید می کند. نام بازی SecBoy اولین بار سال گذشته در پایگاه داده شبکه استیم یافت شد و از آن زمان تاکنون شایعات مختلفی در مورد عرضه این اثر جدید برای رایانه های شخصی منتشر شده است. گفتید که نام این بازی نیز در لیست عناوین فاش شده سرویس GeForce Now قرار دارد.

شرکت ولوو لوگوی رسمی بازی Sackboy: A Big Adventure را در سرورهای استیم آپلود کرده است. این فقط زمانی اتفاق می افتد که یک بازی جدید به این فروشگاه اضافه شود. صفحه دانلود بازی در حال حاضر فعال نیست اما امکان ارائه کامل اثر در هفته های آینده وجود دارد. اضافه شدن SecBoy به Steam نشانه مهمی از انتشار آن برای سیستم عامل PC است. علاوه بر این تصویر، چندین اسکرین شات از قسمت تنظیمات بازی نیز در دسترس است و انتظار می رود ماه آینده رونمایی کامل شود.

علاوه بر Sekboy، انتشار نسخه PC بازی Returnal نیز تایید شده است. در کنفرانس GDC، سازندگان بازی به اشتباه تصویری از نسخه PC را نشان دادند و عرضه بازی برای پلتفرم PC را تایید کردند. این بازی فقط برای کنسول PS5 منتشر شده است. اکثر بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن برای رایانه‌های شخصی منتشر شده‌اند، از جمله نسخه رایانه‌های شخصی Marvel’s Spider-Man. یک ریمستر Uncharted 4 نیز برای رایانه های شخصی در راه است و نسخه رایانه شخصی بازسازی Last of Ace نیز در دست توسعه است.

Sackboy: A Big Adventure PC

Sackboy PC Edition

پشتیبانی از چندین زبان محبوب به صفحه دانلود بازی Sackboy: A Big Adventure اضافه شده است. هنگامی که این اتفاق می افتد، صفحه رسمی بازی برای عموم قابل مشاهده می شود. با توجه به تصاویر فاش شده، نسخه رایانه شخصی SecBoy از ویژگی های ویژه ای مانند ردیابی مجدد و DLSS پشتیبانی می کند و پورت آن مشابه سایر بازی های پلی استیشن ساخته شده است. این بازی پلتفرم منتشر شده برای پلی استیشن عنوانی متفاوت و خلاقانه به حساب می آید که از بیشتر ویژگی های انحصاری PS5 بهره می برد.

وقتی Sackboy منتشر شد، منتقدان آن را به عنوان یک اثر خانوادگی دوست داشتنی دیدند و هر کنسول جدید باید چنین بازی متفاوتی داشته باشد. عناصر پلتفرمینگ این بازی نیز مورد تحسین قرار گرفت و بسیاری آن را به عنوان یک اثر پلتفرمر با کیفیت به دیگران توصیه کردند.جیم رایان، مدیرعامل سونی اینتراکتیو انترتینمنت قول داد که تمامی بازی های پلی استیشن را برای رایانه های شخصی منتشر کند و تمامی عناوین نسل قبلی و جدید به زودی در دسترس کامپیوتر قرار خواهند گرفت. کاربران قرار می گیرند.

منبع: VGC