منو سایت

بازی Battle Royale The Division در حال توسعه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Battle Royale The Division در حال توسعه است

Ubisoft توسعه Ghost Recon Frontline را لغو کرد و همچنین پشتیبانی از Hyper Scape را لغو کرد بازی Division Battle Royale برنامه هایی برای پر کردن خلاء ایجاد شده طرفداران The Division مدتهاست که رویای نسخه بتل رویال این بازی را در سر می پرورانند و به نظر می رسد که این رویا بالاخره در حال تحقق است.

طبق اخبار اخیر بازی، در سال 2017 یوبی سافت از طرفداران The Division پرسید که آیا نسخه Battle Royale این سری را می خواهند؟ در سال های اخیر شایعات زیادی وجود داشته است. اما هیچ پروژه رسمی تولید آغاز نشده است. در عوض، یوبی سافت Hyperscape را منتشر کرد که چالش های خود را داشت و در نهایت لغو شد. یک شایعه جدید حاکی از آن است که بازی بتل رویال The Division به طور مستقل در حال توسعه است.

جف گراب، یکی از تیترها و روزنامه نگاران شناخته شده صنعت بازی، در قسمت جدید پادکست Game Mess اطلاعات جدیدی از این محصول منتشر کرد. او می گوید که پروژه بتل رویال مدت زیادی است که در حال توسعه است و این بازی با نام مخفی Reaper شناخته می شود. او معتقد است تولید این بازی در سال 2018 آغاز شد. اما این پروژه به دلیل بازخورد نامناسب بازیکنان لغو شد. افرادی که نسخه های اولیه را تجربه کردند. آنها روند بازی را دوست نداشتند. گراب معتقد است که پروژه Reaper برای ارائه یک تجربه ویژه Battle Royale دوباره راه اندازی شده است.

بازی Division Battle Royale

بازی Division Battle Royale

بازی بتل رویال The Division بر اساس همان پروژه قبلی ساخته شده است و در نتیجه انتشار آن زودتر از زمان مورد انتظار اتفاق خواهد افتاد. توسعه دهنده به جای شروع از ابتدا؛ فایل های ساخت را با افزودن ویژگی های roguelike تغییر می دهد. سری Division همیشه مبتنی بر کلاس تیراندازی بوده است و ویژگی‌های سرکش می‌تواند آن را از روند فعلی متمایز کند. به نظر می رسد تمرکز بیشتر بر غارت و به دست آوردن اقلام خواهد بود. اما نه تنها سلاح ها و تجهیزات، بلکه توانایی های ویژه نیز بخشی از آیتم ها خواهد بود.

گزارش ها حاکی از بازگشت پروژه Battle Royale Division به دلیل لغو Hyperscape است. یوبی سافت به یک بازی موفق بتل رویال نیاز دارد و این یکی از استراتژی های مهم است. بسیاری از ناشران مانند EA به ایجاد تجربه‌های آنلاین رایگان برای درآمدزایی روی آورده‌اند. بازار بازی های سرویس زنده دیگر مثل قبل نیست و رقابت در این زمینه بسیار سخت شده است. The Division اکنون یک سرویس آنلاین موفق است که می تواند یک تجربه موفق بتل رویال نیز باشد.

یوبی سافت در حال حاضر با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم می کند و شاهد به تعویق افتادن آواتار تا سال آینده هستیم. چهار بازی جدید نیز لغو شده اند، در حالی که چندین پروژه Assassin’s Creed در حال توسعه هستند.

منبع: GameRant