منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی Back 4 Blood Tunnels Of Terror Expansion با رسیدن به 10 میلیون بازیکن معرفی شد.

بازی Back 4 Blood Tunnels Of Terror Expansion با رسیدن به 10 میلیون بازیکن معرفی شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Back 4 Blood Tunnels Of Terror Expansion با رسیدن به 10 میلیون بازیکن معرفی شد.

بازی Back 4 Blood Tunnels Of Terror Expansion با رسیدن به 10 میلیون بازیکن معرفی شد.

استودیو Turtle Rock اعلام کرده است که اولین الحاقیه بزرگ Back 4 Blood، Tunnels of Terror، در تاریخ 12 آوریل منتشر خواهد شد و این استودیو همچنین یک بازیکن جدید و بزرگ را برای بازی به اشتراک می گذارد.

طبق گفته برادران وارنر، تاکنون بیش از 10 میلیون نفر Back 4 Blood را بازی کرده‌اند که آن را به پرفروش‌ترین IP کنسول جدید در سال 2021 تبدیل کرده است. با این حال، بازی لزوماً در تعداد زیادی نسخه فروخته نمی شود، زیرا Back 4 Blood از طریق Xbox Game Pass در دسترس است. با این حال، این یک عدد بسیار بزرگ است.

در مورد پسوند Tunnels of Terror، در نسخه های Ultimate و Deluxe Back 4 Blood و همچنین از طریق پاس سالانه گنجانده شده است. بازیکنان همچنین می توانند خودشان آن را بگیرند، اگرچه قیمت آن تایید نشده است. افزونه Tunnels of Terror فعالیت PvE Ridden Hives، پاک کننده های جدید بازی و Ridden و لوازم آرایشی اضافی برای شخصیت ها و سلاح ها را از جمله موارد دیگر اضافه می کند.

Ridden Hives بازیکنانی دارد که گرد هم می آیند تا هفت سیاه چال مختلف را که مملو از دشمنانی هستند به نام Warped Ridden کشف کنند. پاک کننده های جدید شاریچه (و آتش نشان با تبر) و هنگ (“رستوران بدون مزخرف”) نامیده می شوند. علاوه بر این، تنظیمات دشواری No Hope در Back 4 Blood به همراه Tunnels of Terror وجود دارد، اگرچه رایگان و برای همه قابل دسترسی خواهد بود.

علاوه بر این، Turtle Rock تأیید کرد که فقط یک بازیکن در یک گروه باید تونل های وحشت را خریداری کرده باشد تا همه بتوانند بازی کنند. این شرکت همچنین گفت که محتوایی برای تراکنش‌های کوچک از هر نوع یا شکلی که در این افزونه جدید به Back 4 Blood اضافه شده است، نخواهد داشت.

استیو گلدشتاین، رئیس Turtle Rock، در مورد نقطه عطف 10 میلیون بازیکن برای Back 4 Blood گفت که این یک “رویداد تاریخی” برای استودیو و بازی است.

پس از انتشار Back 4 Blood در سال 2021، Turtle Rock توسط Tencent به عنوان بخشی از گسترش مداوم و رو به رشد این غول اینترنتی چینی خریداری شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.