منو سایت

بازی Atlas Fallen از God of War الهام گرفته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Atlas Fallen از God of War الهام گرفته شده است

در Gamescom 2022 تریلر عنوان جدیدی به نام اطلس افتاده با توجه به نظر مردم این عنوان Soulslike نشان داده شد اما به گفته سازندگان این عنوان Soulslike نیست و بیشتر از عناوین Horizon و God of War الهام گرفته شده است. توسعه دهندگان آلمانی Deck13 Interactive از عنوان جدید خود Atlas Fallen در این رویداد رونمایی کردند. اگرچه این استودیو در عناوین اخیر خود مانند The Surge 2 از سبک روح مانند زیادی استفاده کرده است، اما طرفداران بازی جدید این استودیو آن را بر همین اساس بنا کرده اند. به گفته سازندگان بازی Atlas Fallen، این اثر بیشتر بر الهام گرفتن از عناوین Horizon و God of War متمرکز شده است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، جرمی هارتویک، مدیر طراحی استودیو Deck13 Interactive در مصاحبه ای اعلام کرد که در این عنوان، بازیکنان به اکتشافات مرموزی در sandbox و دنیای نیمه باز دست خواهند یافت و بهتر است فکر کنید. از آن به عنوان یک RPG اکشن مانند Guerrilla’s Horizon یا God. جنگ سونی سانتا مونیکا. برخلاف دیگر عناوین این استودیو و به عبارت دقیق تر، برخلاف سبک Souls مانند، در Atlas Fallen بازیکنان می توانند بازی را در سه سطح دشواری مختلف از حالت ماجراجویی گرفته تا استاندارد و بسیار سخت انجام دهند. بنابراین، برخلاف دیگر آثار این استودیو، بازیکنان می توانند راحت تر با Atlas Fallen ارتباط برقرار کنند.

بازی Atlas Fallen

با الهام از عناوین Horizon و God of War در Atlas Fallen

هارتویک همچنین توضیح داد که چگونه مبارزات Atlas Fallen با دیگر عناوین آن استودیو متفاوت خواهد بود. او گفت که با حفظ هسته اصلی سری بازی های Surge، سعی کردیم در حین طراحی مبارزات Fallen Atlas، یک گیم پلی روان و بسیار لذت بخش را برای بازیکنان طراحی و اجرا کنیم. ما از ایده های مختلفی برای نشان دادن چهره برجسته سبک RPG در بازی استفاده کردیم و همه چیز را در جهت مدیریت پیشرفته شخصیت ها و سفارشی سازی حرکات بازیکنان یک گام جلوتر بردیم.

هارتویک همچنین ادامه داد که ما محدودیت‌های واقع‌گرایی بازی را حذف کردیم و در عوض بیشتر روی ایجاد یک احساس قوی و هیجان‌انگیز برای بازیکنان تمرکز کردیم. هنوز اطلاعات زیادی از Atlas Fallen در دست نیست، اما بر اساس مصاحبه با سازندگان می توان گفت که عرضه این عنوان برای نیمه سوم سال ۲۰۲۳ برای پلتفرم های نسل نهم و البته رایانه های شخصی برنامه ریزی شده است.

بازی Atlas Fallen از God of War الهام گرفته شده است

تریلر معرفی Atlas Fallen منتشر شد [گیمزکام 2022]

منبع: Wccftech