منو سایت

بازی Assassin’s Creed Rift در بغداد اتفاق خواهد افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Assassin's Creed Rift در بغداد اتفاق خواهد افتاد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، به تازگی گزارشی منتشر شده است که احتمال وقوع Assassin’s Creed Rift در دوران آزتک ها را تکذیب می کند و در عوض اعلام می کند که Assassin’s Creed Rift در بغداد جریان دارد.

اخیراً یک یوتیوبر به نام ACG اعلام کرده است که بازی بعدی Assassin’s Creed بر اساس آزتک ها ساخته خواهد شد. اندکی پس از این ادعا، جیسون شرایر که به عنوان گزارشگر رسانه ای بلومبرگ شناخته می شود، با انتشار گزارشی به احتمال استفاده از بغداد به عنوان محل بازی Assassin’s Creed Rift اشاره کرد.

وی در این رابطه گفت: بازی بعدی از سری Assassin’s Creed با الحاق Rift منتشر می شود و در بغداد پخش می شود. پس از آن بازی Assassin’s Creed Infinity در دسترس خواهد بود. این بازی دارای مجموعه ای از بازی ها، تجربیات، اکوسیستم ها و موارد دیگر خواهد بود. “من از منابع مختلف شنیده ام که بعد از Assassin’s Creed Infinity دو بازی اصلی Assassin’s Creed وجود خواهد داشت که هیچ کدام ربطی به آزتک ها ندارند.”

اگرچه به طور رسمی اعلام نشده است، اما رسانه های مختلف گزارش هایی منتشر کرده اند مبنی بر اینکه یوبی سافت تصمیم گرفته است امسال یک بازی کوچکتر Assassin’s Creed با محوریت مخفی کاری منتشر کند. رسانه های بلومبرگ در ماه فوریه گزارش دادند که این اثر با نام Assassin’s Creed Rift منتشر خواهد شد و شخصیت اصلی بازی Basim یکی از قهرمانان Assassin’s Creed Valhalla خواهد بود. بر اساس این گزارش، یوبی سافت در ابتدا قصد داشت بازی Assassin’s Creed Rift را به عنوان یک الحاقی برای Assassin’s Creed Valhalla منتشر کند، اما تصمیم بر این شد که این بازی به عنوان یک بازی مستقل در دسترس قرار گیرد.

بازی Assassin's Creed Rift Baghdad Assassin's Creed Rift

او در رویداد آینده Assassin’s Creed حضور خواهد داشت

طبق گزارش های منتشر شده، Assassin’s Creed Rift قبل از معرفی رسمی Assassin’s Creed Infinity منتشر خواهد شد. استودیوهای Ubisoft Quebec (توسعه دهنده Assassin’s Creed Odyssey) و Ubisoft Montreal (توسعه دهنده Assassin’s Creed Valhalla و Assassin’s Creed Origins) در توسعه Assassin’s Creed Infinity همکاری خواهند کرد.

پس از گزارش رسانه بلومبرگ، Eurogamer ادعا می کند که از منابع مختلف در مورد برنامه های اولیه Ubisoft برای ساخت یک بازی Assassin’s Creed با محوریت بغداد مطلع شده است. یوبی سافت اخیرا اعلام کرده است که قصد دارد رویدادی را در ماه سپتامبر برگزار کند تا “آینده سری Assassin’s Creed” را به نمایش بگذارد. طبق گزارش ها، Assassin’s Creed Infinity یک تلاش آنلاین عظیم خواهد بود که چندین دوره تاریخی را در بر می گیرد و در طول زمان به عنوان یک سرویس زنده تکامل می یابد.

نظر شما در مورد استفاده از بغداد در Assassin’s Creed Rift چیست؟ به نظر شما بازی بعدی سری Assassin’s Creed در چه فضایی خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Video Games Chronicle