بازی Assassin's Creed Origins 60 فریم اکنون با PS5 و Xbox Series X | S روبرو خواهد شد.

بازی Assassin’s Creed Origins 60 فریم اکنون با PS5 و Xbox Series X | S روبرو خواهد شد.

بازی Assassin's Creed Origins 60 فریم اکنون با PS5 و Xbox Series X | S روبرو خواهد شد.

Assassin’s Creed Origins اکنون در پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری X | S روان‌تر از همیشه به نظر می‌رسد، زیرا یوبی‌سافت آپدیت بازی مورد انتظار 60 فریم در ثانیه را بر روی جدیدترین کنسول‌ها منتشر کرده است. این اتفاق تنها یک روز پس از عرضه Origins در Xbox Game Pass رخ می دهد.

پچ 60 فریم در ثانیه بخشی از به روز رسانی 1.6.0 برای Origins است. این 2.9 گیگابایت در رایانه، 3 گیگابایت در ایکس باکس و 8.2 گیگابایت در پلی استیشن است. به دلایل مختلف، تغییر اندازه فایل ها به این شکل غیر معمول نیست.

این آپدیت علاوه بر پشتیبانی از سرعت 60 فریم در ثانیه برای PS5 و Xbox Series X | S، یک «منوی فروشگاه Assassin’s Creed Franchise» جدید اضافه می کند که احتمالاً شما را به صفحات فروشگاه برای بازی های دیگر می برد.

Origins در 7 ژوئن برای Xbox Game Pass عرضه می‌شود، بنابراین اعضای Series X | S می‌توانند از این به‌روزرسانی استفاده کنند، که پشتیبانی با سرعت 60 فریم در ثانیه را برای بازی با نرخ فریم بالاتر از قبل اضافه می‌کند.

جدیدترین بازی سری اصلی، Assassin’s Creed Valhalla، اکنون از سرعت 60 فریم در ثانیه بر روی PS5 و Xbox Series X | S پشتیبانی می کند.

با نگاهی به آینده، یوبی‌سافت بازی‌های جدیدی را روی Assassin’s Creed برای سال 2022 معرفی نکرده است. با این حال، گزارش شده است که عنوان بزرگ‌تری از Assassin’s Creed با بازی Basim از Valhalla در سال 2022 یا 2023 عرضه می‌شود. سپس گفته می‌شود که یوبی‌سافت یک بازی بسیار بزرگ‌تر با اسم رمز Assassin’s در نظر دارد. کرید بی نهایت.

انتظار می رود یوبی سافت میزبان بازی های تابستانی خود باشد، اما این شرکت هنوز برنامه ای را اعلام نکرده است. در حالی که منتظر هستیم، در اینجا توضیح مختصری از آنچه که امیدواریم تابستان امسال در طول Not-E3 از یوبی سافت ببینیم، آورده شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.