منو سایت

بازی Assassin’s Creed Odyssey به سرویس Game Pass اضافه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Assassin's Creed Odyssey به سرویس Game Pass اضافه شد

مایکروسافت این خبر را طی یک پخش زنده در نمایشگاه بازی توکیو اعلام کرد بازی Assassin’s Creed Odyssey Game Pass برای سرویس Xbox تایید شد. Assassin’s Creed Odyssey از امروز برای کاربران Game Pass روی رایانه شخصی و کنسول فعال می شود و شما می توانید این بازی را بدون هیچ هزینه اضافی دریافت کنید. لازم به ذکر است که پیش از این شاهد انتشار بازی Assassin’s Creed Origins برای Game Pass بودیم.

مایکروسافت در Steam TGS 2022 خبرهای مهمی برای گیمرهای ژاپنی داشت. چند بازی بزرگ ژاپنی برای سرویس Game Pass معرفی شدند و سپس شاهد معرفی ریمستر Ni Nu Kuni به ایکس باکس بودیم. تریلرهای مختلفی از بازی های جدید از جمله کار جدید استودیو Team Ninja پخش شد. یکی از مهمترین اخبار اضافه شدن بازی Assassin’s Creed Odyssey به سرویس Game Pass بود.

نسخه Odyssey از سری بازی Assassin’s Creed درباره یونان باستان است و برای اولین بار شاهد رونمایی دو شخصیت اصلی هستیم. شما در واقع می توانید جنسیت شخصیت را انتخاب کنید و این بازی ورود جدی سری Assassin’s Creed به ژانر RPG بود. امکان انتخاب دیالوگ و ارتقای شخصیت وجود دارد و داستان بازی نسبت به نسخه های قبلی کشیده تر و طولانی تر است. بسیاری آن را یکی از طولانی ترین بازی های این سری می دانند. می توانید ماجراجویی جذاب در یونان باستان را تجربه کنید.

بازی Assassin's Creed Odyssey Xbox Game Pass

راه اندازی Assassin’s Creed Odyssey برای Game Pass

یوبی سافت این هفته از بازی های جدید Assassin’s Creed رونمایی کرد. از طرفی شاهد رونمایی کامل از بازی Assassin’s Creed Mirage بودیم که سفری دلچسب به بغداد و ریشه های این مجموعه است. چندین بازی دیگر از جمله Project Red و Project Hexe معرفی شدند. گفته می شود که Project Red یک Assassin’s Creed متفاوت است که در ژاپن فئودال اتفاق می افتد. بر اساس گزارش ها، سازندگان تمایلی به ساخت بازی Assassin’s Creed در ژاپن ندارند و رفتار کارگردان را نامناسب خوانده اند.

یوبی سافت پروژه Infinity را معرفی کرد. این پروژه یک مرکز بزرگ برای تمامی بازی های این سری خواهد بود. بنابراین، همه بازی ها از طریق این هاب قابل دسترسی هستند. چند نفره برای Project Infinity تایید شده است و شایعات حاکی از ساخت یک بازی چند نفره در این سری هستند. همچنین بازی موبایل Assassin’s Creed اعلام شد که در سرویس نتفلیکس در دسترس خواهد بود و تجربه ای مشابه نسخه PC را ارائه می دهد. شاهد رونمایی از سریال Assassin’s Creed بودیم که با همکاری نتفلیکس ساخته شد.

اگر هنوز بازی Odyssey را تجربه نکرده اید، امروز فرصت خوبی است تا به سرویس بازی مراجعه کرده و گزینه دانلود را بزنید. لازم به ذکر است که بازی Assassin’s Creed Odyssey طی ساعات آینده به Xbox Game Pass اضافه خواهد شد. خبر خوب این است که بازی برای کنسول های جدید بهینه شده است و حالت 60 فریم در ثانیه نیز فعال است.

منبع: Eurogamer