منو سایت

بازی Assassin’s Creed Mirage دارای پانزده تا بیست ساعت داستان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Assassin's Creed Mirage دارای پانزده تا بیست ساعت داستان است

جزئیات سازنده اصلی سری Assassin’s Creed در رویداد Ubisoft Forward داستان بازی Assassin’s Creed Mirage به گفته وی، نسخه‌های آینده این مجموعه اکشن ماجراجویی کوتاه‌تر خواهد بود و این مجموعه به روند نسخه‌های اول بازمی‌گردد. بازگشت به ریشه در مراسم اخیر بارها شنیده شد و داستان Assassin’s Creed Mirage نیز 15 تا 20 ساعت خواهد بود و قیمت آن 50 دلار است که نسبت به سایر بازی های این سری کمتر است.

یوبی سافت ترجیح داد Assassin’s Creed Mirage را با سی جی و تریلر سینمایی رونمایی کند و شاهد گیم پلی این اثر نبودیم. توسعه دهنده اطلاعات متفاوتی در مورد آن به اشتراک گذاشته و شاهد بازگشت به روند اکشن ماجراجویی هستیم و RPG یا عناصر نقش آفرینی نسخه های آخر حذف شده است. بازی جدید Assassin’s Creed کوتاه تر خواهد بود و بر روی مخفی کاری تمرکز می کند. یوبی سافت این بازی را ادای احترامی به بازی های اولیه این سری می داند.

داستان بازی Assassin's Creed Mirage

طول داستان Assassin’s Creed Mirage

تهیه کننده ارشد سری Assassin’s Creed در مصاحبه با IGN Media از طول داستان Assassin’s Creed Mirage فاش کرد. او می گوید که برخلاف بازی های قبلی که همگی بیش از صد ساعت گیم پلی داشتند، بازی جدید کوتاه خواهد بود. او آن را «پروژه کوتاه Assassins Creed» نامید و دلیل این کار را جشن تولد 15 سالگی فرنچایز بود. سازندگان تصمیم گرفته اند به ریشه های این مجموعه بازگردند و پس از گذشت پانزده سال از تولد اولین Assassin’s Creed، بار دیگر چنین ماجرایی را رقم خواهند زد.

داستان کامل Assassin’s Creed Mirage حدود پانزده تا بیست ساعت طول می کشد. این تهیه کننده می گوید این زمان باید به آثار اصلی نزدیک شود و در نتیجه تجربه کوتاه تری را شاهد باشیم. از نظر گیم پلی، نمی دانیم مواردی مانند تراز کردن و یافتن دشمن از عقاب حذف شده اند یا خیر؟ با توجه به قیمت 50 دلاری بازی، انتظار یک بازی طولانی با محتوای جانبی متنوع را نداشته باشید.

در صورت پیش خرید بازی، محتوای جانبی Forty Thieves of Baghdad مربوط به داستان های علی بابا را دریافت خواهید کرد. مدت زمان این محتوا مشخص نیست. Assassin’s Creed جدید مورد حمایت طرفداران قرار گرفته و حضور شهره آغداشلو در Assassin’s Creed Mirage قطعی شده است. او صداپیشه روشن ایرانی الاصل خواهد بود و راهنمای بیسیم خواهد بود. منتظر انتشار Assassin’s Creed Mirage در سال 2023 برای ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه شخصی باشید.

منبع: GamingBolt