منو سایت

بازی Assassins Creed Infinity شامل بخش چند نفره است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Assassins Creed Infinity شامل بخش چند نفره است

اطلاعات بیشتر درباره Assassins Creed Infinity در رویداد شب گذشته یوبی سافت فاش شد و اعلام کرد که به عنوان مرکزی عمل خواهد کرد که تجربیات بازیکنان را از Code Name Red و Code Name Hexe به هم متصل می کند. این ویژگی را چیزی شبیه به PlayStation Home در نظر بگیرید.

طبق جدیدترین اخبار بازی، این اطلاعات پس از یک سال شایعات فراوان پیرامون بازی Assassin’s Creed Infinity منتشر شده است و اکنون می توان در مورد جزئیات و محتوای این عنوان بیشتر صحبت کرد. به گفته سازندگان بازی Assassins Creed Infinity، این یک مرکز اطلاعاتی محسوب می شود و بازیکنان می توانند دستاوردها و تجربیات خود را از بازی های Code Name Red و Code Name Hexe با سایر کاربران به اشتراک بگذارند.

بازی چند نفره Assassins Creed Infinity

به گزارش پارسی گیم، بازی Assassin’s Creed Infinity اساساً میزبان انواع بازی های Assassin’s Creed در سبک های مختلف و چندین بار است. بازیکنان این عنوان می توانند نظرات و اطلاعات خود را از طریق چندنفره آنلاین با دیگران به اشتراک بگذارند. به گفته سازندگان، اساساً باید بگوییم که این عنوان یک بازی ویدیویی و جایگزینی برای بازی های قدیمی این فرنچایز نیست، بلکه پلتفرمی محسوب می شود که شامل تمامی ورودی های Assassin’s Creed اعم از گذشته و آینده است. به گفته جف راب، اولین قسمت از Assassin’s Creed Infinity، CodeName Red، ماه آینده پخش خواهد شد. عنوان CodeName Red با موضوع شینوبی به کاربران ارائه خواهد شد.

حالت چند نفره Assassins Creed Infinity

مدیر اجرایی Assassins Creed درباره بازی Assassins Creed Infinity اینگونه توضیح داد: کار Assassins Creed Infinity را به عنوان یک بازی ویدیویی شروع نمی کنیم، بلکه این نسخه فقط به عنوان یک مرکز در نظر گرفته شده است و شاید در آینده Let’s یک بازی ویدیویی را در دنیای بازی‌ها قرار دهید، اما این چیزی است که با رشد تجربه ما و به مرور زمان تکامل خواهد یافت و ما عناوین بیشتری را به آن اضافه خواهیم کرد. او همچنین اضافه کرد که با امکاناتی که در حال حاضر داریم، می‌توانیم به Assassins Creed Infinity به عنوان چیزی بیش از یک وسیله پرتاب برای بازی‌های آینده‌مان نگاه کنیم.

بازی های Assassin's Creed

بنابراین به گفته سازندگان و مدیر عامل این فرنچایز، می توان گفت که Infinity یک استارت است و به جای نمایش بازی های مختلف، به عنوان مجموعه ای از کتابخانه ها مانند Steam یا Ubisoft Connect عمل خواهد کرد. با این حال، طبق گفته مدیر عامل Assassins Creed، Assassin’s Creed Infinity چیزی بیش از یک لانچر با تم Assassin است که در طول زمان تکامل خواهد یافت. با این حال باید منتظر اخبار و اطلاعات بیشتری در آینده باشیم تا مشخص شود که عنوان Assassins Creed Infinity دقیقا چه خواهد بود.

منبع: ign