منو سایت

بازی Age of Empires 4 به مدت یک هفته در استیم رایگان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Age of Empires 4 به مدت یک هفته در استیم رایگان است

شاید باورش سخت باشد، اما ۲۵ سال از انتشار اولین نسخه بازی استراتژیک Age of Empires می گذرد. استودیو Relic به مناسبت سالگرد عرضه این بازی این موضوع را اعلام کرد بازی Age of Empires 4 که آخرین نسخه آن محسوب می شود، به مدت یک هفته به صورت رایگان در استیم منتشر می شود. Age of Empires اولین بار در 15 اکتبر 1997 منتشر شد و سازندگان به زودی 25 سالگی خود را جشن می گیرند.

طرفداران بازی Age of Empires 4 می توانند با ورود به استیم و کلیک بر روی بازی مورد نظر و نصب آن به مدت یک هفته، به راحتی این بازی جذاب و فوق العاده را تجربه کنند. علاوه بر این، بازی Age of Empires از 4 آگوست تا 28 آگوست رایگان خواهد بود و سپس اگر بازیکنان بخواهند به بازی ادامه دهند، می توانند نسخه های استاندارد و دلوکس را با نیم بها خریداری کنند و مدت بیشتری بازی کنند.

بازی رایگان Age of Empires 4

Age of Empires 4 دانلود رایگان

لازم به ذکر است که یک آپدیت نیز برای Age of Empires 4 در ماه اکتبر در نظر گرفته شده است که شامل نقشه ها، دستاوردها و مهارت های جدیدتر به همراه رویدادهای فصلی و سایر ویژگی ها می شود، علاوه بر این، دو تمدن جدید به نام های مالی و عثمانی نیز به آن اضافه شده است. یک بازی. تمدن مالی یکی از ثروتمندترین کشورهای تجاری و منبع اقتصادی در این بازی است. در حالی که تمدن عثمانی دارای یک ارتش نخبه و حرفه ای و همچنین بزرگترین سلاح بمباران و تانک باروت در بازی خواهد بود.

علاوه بر این، بازی دارای 8 تمدن مختلف است که بازیکنان می توانند در آن شرکت کنند و از نبردهای دریایی و بخش های چند نفره لذت ببرند. همچنین گفته می شود که در ماه سپتامبر یک به روز رسانی در مورد سیوها و محتوای جدیدتر ارائه می شود که تا قبل از اکتبر منتشر می شود و در اختیار بازیکنان قرار می گیرد.

سری بازی های Age of Empires یکی از محبوب ترین عناوین سبک استراتژی است که در آن بازیکنان با توجه به هویت خود نبردهای مختلف تمدن ها و ملل را تجربه می کنند. عنوان Age of Empires در اصل از استودیو ساخته شده است Ensemble توسط Xbox Game Company توسعه و منتشر شده است. تا کنون نسخه های مختلفی از آن وجود داشته است که در مجموع 9 بازی از سری Age of Empires تاکنون منتشر شده است. Age of Empires 4 آخرین قسمت از این مجموعه است که در تاریخ 28 اکتبر 2021 به طور انحصاری برای رایانه های شخصی منتشر شد.

منبع: PCgamer