منو سایت

بازی چند نفره Remedy به نام Vanguard با تاخیر مواجه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی چند نفره Remedy به نام Vanguard با تاخیر مواجه شد

استودیوی Remedy Entertainment در حال کار بر روی چندین پروژه به صورت موازی است که یکی از آنها Alan Wake 2 است. اما یک پروژه مهم با نام مخفی پیشتاز در دست ساخت است و یک بازی چند نفره به حساب می آید. مدیرعامل این شرکت در جلسه مالی اخیر گفت که بازی چندنفره آنها با تاخیر مواجه شده و این محصول در حال حاضر از چرخه انتشار آنها خارج شده و باید دید چه زمانی برای عرضه آماده می شود.

شرکت Remedi حجم کار خود را افزایش داده و در تولید چندین اثر در حال پیشرفت است. پروژه به اصطلاح Vanguard که یک بازی PvPvE محسوب می شود. جزو اولین بازی های آنلاین و چندنفره این شرکت است که مدت هاست در حال توسعه بوده است. این بازی دارای ایده های تمیز و تازه ای است که می تواند بازی های چند نفره را متحول کند. Tru Virtala، مدیرعامل Remedy از ادامه روند تولید بازی و تمدید مرحله ایده پردازی و تولید اولیه تا پایان سال 2023 خبر داد.

تولید Vanguard Remedy تا سال آینده ادامه خواهد داشت و پس از آن تاریخ عرضه مشخص خواهد شد. رمدی گفت که پیش بینی درآمد سال 2022 خود را کاهش می دهد و برای سود کمتر آماده می شود. بازی چند نفره Remedi هنوز در مرحله پیش تولید است و امسال عرضه نخواهد شد. ورود به مرحله تولید به معنای شروع مراحل تست و بررسی است و سپس بازی وارد فاز آلفا می شود و تست های گسترده تری آغاز می شود تا مرحله بتا آغاز شود. هنوز زمان زیادی تا انتشار بازی باقی مانده است.

بازی Vanguard توسط استودیو Remedy

رفع تاخیر در بازی Vanguard

مدیرعامل می گوید که به توسعه دهندگان زمان بیشتری برای آزمایش عناصر کلیدی بازی و آماده شدن برای فاز بعدی داده است. انتظار می رود تولید جدی این بازی در سال 2023 آغاز شود. Virtala در ادامه افزود که Remedy در حال کار بر روی 5 بازی در سطح جهانی است و توانایی آنها را برای توسعه بازی در قوی ترین موقعیت ممکن قرار می دهد. آنها با مدل کاری تولید همزمان چندین پروژه تطبیق داده شده اند که باعث کاهش تعداد تیم های توسعه و هزینه های تولید می شود و اجازه می دهد زمان بیشتری برای طراحی و آماده سازی صرف شود.

مدیرعامل Remedy در نهایت افزود: هدف ما این است که بتوانیم بازی های باکیفیت و با قیمت مناسب توسعه دهیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم بازی با اسم رمز Vanguard را همچنان در مرحله مفهوم سازی نگه داریم و افزایش تعداد توسعه دهندگان را به سال 2023 موکول کنیم. سطح درآمد امسال ثابت خواهد ماند و میزان سود عملیاتی نسبت به سال 2021 کاهش چشمگیری خواهد داشت.

Alan Wake 2 مهمترین بازی در خط لوله Remedy است که می تواند در سال 2023 پول زیادی برای آنها به ارمغان بیاورد. آنها در حال کار بر روی دنباله ای برای Control هستند و یک اسپین آف به نام Condor در دست ساخت است، در حالی که بازسازی Max Payne نیز در دست ساخت است. در کار روی کار چهار تیم در حال حاضر سخت مشغول کار هستند و یک استودیوی جدید در استکهلم سوئد نیز وارد چرخه تولید شده است.

منبع: GamingBolt