منو سایت

بازی چند نفره Modern Warfare II PvEvP رایگان نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی چند نفره Modern Warfare II PvEvP رایگان نیست

تام اندرسون در پاسخ به شایعات اخیر مبنی بر رایگان بودن بخش PvEvP بازی Modern Warfare II او خبرها را می داند؛ او گفت که این قسمت رایگان نخواهد بود و امسال همراه با بازی منتشر خواهد شد. Infinity Ward در حال توسعه یک کمپین داستانی و چند نفره برای بازی جدید Call of Duty است و شایعاتی مبنی بر وجود بخش DMZ شبیه به Escape from Tarkov وجود دارد. آخرین اخبار در مورد بازی حاکی از رایگان نبودن این بخش است.

به گزارش پارسی گیم، آخرین شایعات حاکی از رایگان بودن بخش DMZ بازی Modern Warfare 2 است. چندین منبع گفتند که این بخش مانند Warzone رایگان است و برای رقابت با بازی های دیگر منتشر شده است. تام اندرسون در گزارش جدیدی که در وب سایت TryHardGuides منتشر شده است؛ به طور رسمی رایگان بودن این قسمت را تکذیب کرده و معتقد است که این حالت فقط یک حالت دیگر از بازی خواهد بود و نه یک تجربه Callaf Duty مستقل.

در پاسخ به شایعات، او اعتراف کرد که حالت PvEvP بازی Modern Warfare 2 امسال در دسترس خواهد بود و این ادعا که در سال 2023 منتشر می شود، اشتباه است. استودیوی توسعه دهنده به بهبود این بخش ادامه می دهد و هر بار محتوای بیشتری اضافه می شود. اندرسون معتقد است که این بخش مانند Escape from Tarkov طراحی شده است و تجربه ای کامل را در اختیار علاقه مندان به این بازی و این ماد قرار می دهد.

حالت Modern Warfare II PvEvP

حالت جدید بازی Modern Warfare II

اندرسون همچنین اعتراف کرد که بخش DMZ از نقشه بازی ویژه Call of Duty Warzone 2 استفاده می کند و قسمت هایی از آن نقشه استفاده خواهد شد. نسخه جدید Warzone در پایان سال با موتور گرافیکی جدید برای کنسول ها و رایانه های شخصی منتشر می شود. چیزی که شایعه رایگان شدن نسخه جدید Modern Warfare 2 را به راه انداخت، اعلام اکتیویژن مبنی بر ادامه عرضه سه بازی جدید Call of Duty برای پلی استیشن بود.

بعداً مشخص شد که اکتیویژن به بازی سوم یعنی Call of Duty Warzone 2 اشاره می‌کند و در نتیجه، بخش PvEvP مانند تارکوف همچنان به عنوان یک حالت پولی به Modern Warfare II اضافه می‌شود. در خبری دیگر، تصاویری از گیم پلی Black Ops 5 منتشر شده است که توسعه نسخه بعدی بازی Call of Duty از استودیو Treyarch را نشان می دهد. در همین حال، بازی Warzone Mobile نیز در حال تولید است و باید دید که آیا عملکرد اکتیویژن پس از پیوستن به مایکروسافت روی پروژه های جدید تاثیر می گذارد یا خیر.

منبع: GamingBolt