منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی چند نفره Call Of Duty: Vanguard برای مدت محدودی از 30 مارس رایگان است

بازی چند نفره Call Of Duty: Vanguard برای مدت محدودی از 30 مارس رایگان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی چند نفره Call Of Duty: Vanguard برای مدت محدودی از 30 مارس رایگان است

بازی چند نفره Call Of Duty: Vanguard برای مدت محدودی از 30 مارس رایگان است

کسانی که Call of Duty: Vanguard را ندارند، می توانند در طول یک رویداد دسترسی رایگان، از بخش های انتخابی تجربه بازی چند نفره لذت ببرند. اکتیویژن اعلام کرده است که محتوای رایگان Vanguard در 30 مارس در دسترس خواهد بود و تا 13 آوریل ادامه خواهد داشت.

به عنوان بخشی از دو هفته آزمایشی رایگان، هر کسی می تواند دسترسی محدودی به بازی چند نفره Vanguard در همه پلتفرم ها داشته باشد. این محتوای محدود شامل یک لیست پخش با حالت های بازی ترکیبی از کارت های فصل جدید 2 کازابلانکا و گوندولا خواهد بود. دسترسی رایگان شامل جنگ بزرگ فصل 2 Reloaded در آلپ با حالت مسابقه تسلیحاتی جدید است که شامل تانک ها و موتورسیکلت ها برای عبور از بزرگترین نقشه Vanguard در تلاش برای نابودی پایگاه های دشمن است. در نهایت، لیست پخش سوم شامل ترکیبی از حالت های بازی عینی در برخی از محبوب ترین نقشه های Vanguard، از جمله Shipment و Das Haus خواهد بود.

در حال پخش: CoD: Vanguard & Warzone – تریلر گیم پلی بارگذاری شده برای فصل دوم

علاوه بر رویداد دسترسی رایگان Vanguard، اسنوپ داگ اواخر این هفته به عنوان اپراتور بازی برای Vanguard و Warzone به Call of Duty خواهد آمد. Call of Duty: Warzone در حال حاضر تغییرات نقشه جزیره Rebirth را با رویداد Rebirth Reinforced با زمان محدود جشن می گیرد، که XP های زیادی و جوایز برای کسانی که شرکت می کنند ارائه می دهد.

Call of Duty: Vanguard اخیراً یک لیست پخش آزمایشی را در تلاش برای آزمایش گزینه های بهتر ضرب برای چند نفره اضافه کرده است. بازیکنان تشویق می شوند در یک نظرسنجی ویژه بازخورد خود را در مورد بازی Sledgehammer برای لیست پخش ارائه دهند. در حالی که Vanguard در حال تلاش برای بهبود تجربه چند نفره است، Warzone به حذف کلاهبرداران ادامه می دهد. یکی از توسعه‌دهندگان در Raven Software اخیراً تلاش‌های مبارزه با تقلب Warzone را به‌روزرسانی کرد و گفت Ricochet “به رشد خود ادامه خواهد داد و بهتر و بهتر خواهد شد.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.