منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی چند نفره استودیو Insomniac Games دنباله‌ای بر سری Resistance نخواهد بود

بازی چند نفره استودیو Insomniac Games دنباله‌ای بر سری Resistance نخواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی چند نفره استودیو Insomniac Games دنباله‌ای بر سری Resistance نخواهد بود

استودیو Insomniac Games او چندین پروژه مختلف را به طور همزمان اجرا می کند و علاوه بر ساخت Spider-Man 2 و Marvel Wolverine، به توسعه بازی های چند نفره یا چند نفره ادامه می دهد. شایعات قبلی حاکی از آن بود که ممکن است یک سری مقاومت ها ایجاد شود. اما اطلاعیه استخدام جدید نشان می دهد که ما با عنوان کاملا جدیدی روبرو هستیم و استودیو سری قبلی را ادامه نخواهد داد.

به گزارش پارسی گیم، استودیو Insomniac Games از زمان پیوستن به لیست سونی مقاومت ناپذیر بوده است. این استودیو در سال اول پلی استیشن 5 با انتشار Ratchet و Clank Rift Apart شروع به کار کرد و جوایز متعددی را از آن خود کرد. در ادامه این روند سریع، Spider-Man 2 در سال آینده عرضه خواهد شد و توسعه بازی Marvel’s Wolverine به خوبی پیش می رود و روند ضبط حرکت آغاز شده است. با این حال، استودیو در حال ایجاد یک بازی چند نفره است که طبق آگهی استخدام جدید، یک کار کاملاً جدید خواهد بود.

بازی مقاومت چند نفره Insomniac Games

بازی چند نفره Insomniac Games Studio

وجود بازی چند نفره استودیو Inasmeniak در گزارش های قبلی فاش شده بود و طرفداران در مورد ماهیت آن حدس و گمان هایی را زده بودند. اگرچه امید زیادی به ادامه مقاومت وجود داشت. آگهی کار جدید امیدها را از بین برد و اطلاعات جدیدی در مورد این شغل فاش کرد. این استودیو برای یک بازی معرفی نشده به یک مدیر هنری نیاز دارد و بازی یک عنوان یا IP کاملا جدید با فضایی جدید خواهد بود.

با توجه به آگهی استخدام، مدیر هنری مسئول هدایت تیم توسعه برای ایجاد یک محیط چند نفره خواهد بود. این شخص همچنین باید روند ساخت بازی را برنامه ریزی کند و برای ساخت عنوانی جدید با سایر کارگردانان آماده شود. این استودیو در ادامه گفت که این مرد باید در تولید یک بازی درجه یک با عناصر چند نفره تجربه کسب کرده باشد. یا حداقل درک کاملی از روند هنری ایجاد یک بازی چند نفره داشته باشید.

این سرنخ‌ها واقعیت جدیدی را برای ما آشکار می‌کنند، چه استودیوی Insomniac Games یا روی یک پروژه چند نفره کار می‌کند یا یک بازی جدید با بخش چند نفره اختصاصی ایجاد می‌کند. از همه مهمتر این یک IP یا عنوان کاملا جدید است که در مرحله پیش تولید است و ماهیت آن در حال حاضر چندان مشخص نیست. متاسفانه این آگهی اطلاعاتی در مورد سبک بازی منتشر نمی کند. اما می دانیم که ایناسمنیاک گیمز به لطف فرنچایز Resistance تجربه کافی برای ساخت یک بازی تیراندازی چندنفره را دارد.

منبع: DualShockers