بازی چند نفره آنلاین «روز قبل» تا سال 2023 به تعویق افتاد

بازی چند نفره آنلاین «روز قبل» تا سال 2023 به تعویق افتاد

MyTona، ناشر The Day Before، به همراه Fntastic Studios، انتشار نسخه PC بازی چند نفره رایگان The Day Before را به تاخیر انداخت. این بازی بزرگ در سبک بقا قرار بود در اوایل جولای امسال منتشر شود. اما تاریخ انتشار بازی به 1 مارس 2023 تغییر یافت، گفتنی است این بازی از طریق شبکه استیم در اختیار کاربران کامپیوتر قرار گرفت.

به گزارش پارسی گیم، دلیل تاخیر انتشار آن اعلام شد روز قبل، موتور گرافیکی را از Unreal Engine 4 به 5 تغییر دهید. استودیو تصمیم گرفت تا با بررسی نقاط قوت موتور گرافیکی جدید اپیک گیمز، بازی را یک قدم جلوتر بردارد. ناشر بازی در بیانیه‌ای اعلام کرد: میلیون‌ها نفر این بازی را به لیست بازی‌های مورد انتظار خود اضافه کرده‌اند و The Day Before یکی از موردانتظارترین بازی‌های حال حاضر جهان است.

ناشر اضافه کرد: “با احساس و درک مسئولیت سنگینی که بر دوش داریم، خوشحالیم که اعلام کنیم The Day Before در حال حاضر از فناوری Unreal Engine 5 استفاده می کند. حرکت به سمت یک موتور جهانی رایگان پیشرفته تر و سازگارتر بازی را عالی می کند. به همین دلیل است که ما تاریخ انتشار بازی را به ۱ مارس ۲۰۲۳ تغییر می دهیم.

روز قبل را به سال آینده موکول کنید

نسخه های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری Day Before نیز در دست ساخت هستند. اما زمان انتشار آنها عمومی نیست. The Day Before یک بازی آنلاین کاملا رایگان با عناصر MMO است که در فضایی پسا آخرالزمانی و بسیار مرگبار اتفاق می افتد. آمریکا به ویروس وحشتناکی مبتلا شده است که اکثر مردم را به موجودات عجیب و مسری تبدیل کرده است که یکدیگر را برای غذا می کشند. در این دنیای پهناور باید به تنهایی و دسته جمعی حرکت کنید و خود را توجیه کنید.

از جمله ویژگی های بازی که میلیون ها نفر را منتظر آن کردند؛ گرافیک ها واقع گرایانه و فوق العاده الهام گرفته از فناوری گرافیک هستند. این استودیو تمام تلاش خود را به کار گرفته تا واقعی ترین جنبه های زندگی انسان مانند رانندگی در جنگل و صحرا را به بهترین شکل به تصویر بکشد و فیزیک بازی سر و گردن بالاتر از سایر عناوین است. همین امر باعث شده است که بازی به صورت مجازی دارای سبک طراحی خاصی باشد که کمتر در عناوین آنلاین و چند نفره رایج است و بیشتر به داستان ها و بازی های تک نفره تعلق دارد.

تریلر افتتاحیه فیلم The Day Before منتشر شد

با تغییر موتور گرافیکی The Day Before، تاخیر عادی تلقی شده و انتظار می رود سیستم مورد نیاز بازی نیز تغییر کند. اگر می خواهید این بازی را دریافت کنید، می توانید عناوینی مانند DayZ یا حتی Days Gone را امتحان کنید.

منبع: Gematsu