منو سایت

بازی های Call of Duty در این ماه به بازی اضافه خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی های Call of Duty در این ماه به بازی اضافه خواهند شد

مایکروسافت هر ماه لیست جدیدی از بازی ها را منتشر می کند Xbox GamePas به روز رسانی ها اما با آغاز ماه آوریل خبری از لیست جدید بازی ها نبود و این روند قطع شد. به نظر می رسد ایکس باکس به دلیل دروغ آوریل حاضر به ارائه بازی های جدید در تاریخ 1 آوریل نیست. اطلاعات فاش شده از افزودن عناوین جدید ندای وظیفه و Metal Gear Solid 5 بعد از آن بازی را اطلاع رسانی کرد.

طبق آخرین اخبار بازی و اطلاعات لو رفته، جدیدترین بازی های Call of Duty مانند Black Ops Cold War و Modern Warfare در حال اضافه شدن هستند. علاوه بر اطلاعات فاش شده، صفحه بازی در فروشگاه مایکروسافت لیستی از هشت بازی را نشان می دهد که در حال حاضر برای این سرویس در دسترس نیستند. آخرین باری که این اتفاق افتاد، اکثر بازی های Bethesda به لیست GamePas اضافه شدند و عناوین Call of Duty می توانند در این ماه اضافه شوند یا اعلام کنند که چه زمانی به سرویس Xbox GamePas ملحق می شوند.

بازی Call of Duty Xbox GamePas

Call of Duty در راه Xbox Game After

هشت بازی جدید که قرار است به این سرویس بازی اضافه شوند عبارتند از Call of Duty، به همراه Blizzard’s Modern Warfare Remastered و Diablo 2: Resurrected. علاوه بر این بازی ها، عناوینی از سری Metal Gear Solid از جمله Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain نیز در این سرویس اشتراک گذاری بازی قرار خواهند گرفت. در زیر می توانید لیست کامل بازی ها را مشاهده کنید.

 1. بازی Call of Duty NextCall of Duty: Black Ops Cold War
 2. Call of Duty: Modern Warfare
 3. بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered
 4. دیابلو 2: او برخاسته است
 5. Metal Gear Rising: Revengeance
 6. Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes
 7. Metal Gear Solid 5: Phantom Pain
 8. Metal Gear Survive

این لیست ممکن است اشتباه باشد و مایکروسافت برنامه ای برای معرفی این بازی ها ندارد. در غیر این صورت عناوین محبوبی در راه بازی هستند که می توانند ارزش این سرویس اشتراکی را افزایش دهند. با توجه به خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، افزودن بازی های این شرکت به بازی جای تعجبی ندارد و در نهایت تمامی بازی های این شرکت اضافه خواهند شد. سناتورهای آمریکایی اخیرا تلاش کرده اند تا از نهایی شدن این توافق جلوگیری کنند و مناقشات همچنان ادامه دارد.

بازی هایی که بازی را ترک می کنند

علاوه بر بازی‌های جدید، فهرستی از عناوینی که توسط گیم‌پد ایکس‌باکس منتشر خواهند شد، اعلام شد. از جمله مهم ترین بازی ها می توان به نسخه PC بازی Destiny 2 و همچنین MLB The Show 21 اشاره کرد که این بازی ها در حال حاضر 20 درصد تخفیف دارند و این تخفیف زمانی اعمال می شود که بازی از لیست عناوین بازی حذف شود. هیچ یک از این اطلاعات توسط مایکروسافت تأیید نشده است، و با شروع روز کاری ما در ایالات متحده از دوشنبه، اطلاعات موثقی دریافت خواهیم کرد. لیست بازی هایی که در این ماه منتشر می شوند را در زیر مشاهده کنید.

 1. تاریکی طولانی
 2. باران در رژه شما
 3. نمایش MLB 21
 4. سرنوشت 2 – 11 آوریل
 5. مسیر

اضافه شدن بازی های Call of Duty به بازی خبر خوبی برای کاربران این سرویس است تا بتوانند عناوین چند سال اخیر Activision را بدون پرداخت هزینه تجربه کنند.

منبع: GameRant