منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی های پلاتینیوم: NFT ممکن است مهم شود، اما اولین نمونه ها عالی نیستند

بازی های پلاتینیوم: NFT ممکن است مهم شود، اما اولین نمونه ها عالی نیستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی های پلاتینیوم: NFT ممکن است مهم شود، اما اولین نمونه ها عالی نیستندبازی های پلاتینیوم: NFT ممکن است مهم شود، اما اولین نمونه ها عالی نیستند

روسای پلاتینیوم گیمز، آتسوشی اینابا و هیدکی کامیا در مورد یکی از شلوغ ترین بازی های اخیر، یعنی فناوری بلاک چین و NFT، نظر دادند. اینابا – که رئیس و مدیر عامل Bayonetta است – در صحبت با VGC گفت که استودیو زیاد به فضای بلاک چین / NFT فکر نمی کرد، اما گفت که نمونه های اولیه کمتر از یک ایده بودند. معاون رئیس جمهور کامیا نیز واکنش نشان داد و گفت که از پیوستن کونامی به فضا تعجب نکرده است.

“من درک می کنم که این موضوع در حال حاضر داغ است و واقعاً شروع به شتاب گرفتن کرده است، اما نحوه شتاب گرفتن آن بر سودآوری برای شرکت متمرکز است، اما به هیچ وجه تأثیر مثبتی بر سازندگان یا مصرف کنندگان ندارد. بنابراین ناامید کننده است که ببینیم چه اتفاقی می افتد، “اینابا گفت.

اینابا گفت که او روندی را دیده است که کسانی که می‌خواهند به NFT بپیوندند می‌خواهند سریع درآمد داشته باشند. “افرادی که سعی در ترویج NFT دارند و با شرکت های بازی شریک می شوند، مکالمات آنها به شدت یک طرفه به نظر می رسد. «هی، تو پول خواهی داشت!» اما چه سودی برای مصرف کننده یا خالق دارد؟ اینابا گفت: “اگر می خواهم برای چیزی وقت بگذارم، می خواهم برای ساخت بازی های خوب مفید باشد.”

مدیر عامل شرکت اذعان کرد که NFT احتمالاً در آینده جایگاهی در تجارت بازی های ویدیویی خواهد داشت، اما نمونه های اولیه چیزهای زیادی باقی می ماند.

با دیجیتالی شدن محتوا، فکر می‌کنم NFT به عنوان یک مفهوم اهمیت بیشتری پیدا می‌کند، اما فکر می‌کنم دانش‌آموزان اولیه آن را به سادگی راهی برای کسب درآمد هر چه بیشتر می‌بینند. صادقانه بگویم، این چیزی نیست که به من علاقه مند باشد، “اینابا گفت.

همچنین در این مصاحبه، کامیا گفت که از اینکه شرکت بازی سازی ژاپنی دیگر، کونامی، به این سرعت به NFT بپیوندد، تعجب نکرده است. “نه واقعا. اگر بوی پول می دهد، کونامی یک لحظه آنجا خواهد بود!» او گفت.

“راستش را بخواهید، من هیچ علاقه ای به این موضوع ندارم. فکر می‌کنم آنچه اینابا سان گفت واقعاً با من طنین‌انداز می‌شود، زیرا در قلب خود را یک مصرف‌کننده می‌دانم، تا یک تاجر. در حال حاضر هیچ سودی برای مصرف کنندگان وجود ندارد. در آینده، اگر به گونه ای گسترش یابد که جنبه مثبتی برای مصرف کنندگان داشته باشد، شاید من شروع به تعجب کنم که آنها با آن چه می کنند. اما من در حال حاضر چنین چیزی را نمی بینم.”

مصاحبه کامل VGC پر از ایده های جالب در مورد این شرکت و آینده آن است – آن را اینجا بخوانید.

NFT، به ویژه، یکی از مهمترین عناصر بازی و فضای فناوری گسترده تر در سال گذشته بوده است. پلتفرم بازی مستقل Itch.io اخیرا NFT و شرکت هایی که از آن پشتیبانی می کنند را تحت تاثیر قرار داده است. بررسی GameSpot را بررسی کنید تا درباره جایگاه شرکت‌های بازی ویدیویی مانند Ubisoft، EA، Nintendo، EA و Xbox اطلاعات بیشتری کسب کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.