منو سایت

بازی های رایگان Amazon Prime 6 برای ژوئن 2022 فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی های رایگان Amazon Prime 6 برای ژوئن 2022 فاش شد

بازی های رایگان Amazon Prime 6 برای ژوئن 2022 فاش شد

Prime Gaming از دسته بعدی بازی های رایگان برای اعضای آمازون پرایم رونمایی کرد. شش بازی به عنوان بخشی از Prime Gaming در ماه ژوئن در دسترس خواهند بود: Far Cry 4، Escape from Monkey Island، Astrologaster، Across the Grooves، Calico و WRC 8 FIA World Rally Championship. مثل همیشه، بازی‌های رایانه‌ای رایگان با دسته‌ای از لوت‌های رایگان برای بازی‌های محبوب تکمیل می‌شوند، و ژوئن اولین ماه از چندین ماه خواهد بود که در آن بازیکنان Pokemon Go می‌توانند محتوای بازی را ببینند.

با توجه به تشخیص نام، Far Cry 4 بدون شک بازی رایگان انحصاری ماه آینده است. بازی Far Cry 4 در یک کشور خیالی هیمالیا اتفاق می افتد که توسط یک حاکم خودکامه اداره می شود. Far Cry 4 یک بازی دنیای باز سنتی از Ubisoft به تمام معنا است، زیرا حول محور بررسی وظایف و گسترش نقشه با پاک کردن پست ها و وارد شدن به توهمات آشفته است. اگر Far Cry 4 را بازی نکرده اید، قطعا ارزش دیدن دارد. در لیست ما از بهترین بازی های Far Cry رتبه بالایی دارد.

برای دومین ماه متوالی، بازی در جزیره میمون ها رایگان خواهد بود. این بار است فرار از جزیره میمون ها، چهارمین ورودی از سری تحسین شده ماجراهای اشاره و کلیک کنید. فرار از جزیره میمون ها اولین بازی در این فرنچایز بود که از گرافیک سه بعدی استفاده کرد. با یک بازی جدید در جزیره میمون در حال توسعه، اکنون زمان خوبی برای رسیدن به بازی است. سری Monkey Island شامل برخی از بهترین بازی های نقطه و کلیک ساخته شده است.

ستاره شناس یک بازی متمرکز بر داستان است که در آن پزشکی که از بیماران با استفاده از طالع بینی مراقبت می کند، وجود دارد که منجر به برخی سناریوهای سرگرم کننده می شود. کالیکو یک شبیه ساز شهر است که به شما دستور می دهد کافه گربه را بازیابی کنید. در عین حال، از طریق شیارها یک رمان گرافیکی تعاملی است که زنی را دنبال می‌کند که به تصمیماتی می‌کشد که گذشته او را تغییر می‌دهد. WRC 8 FIA مسابقات رالی جهانی یک شبیه ساز برای مسابقات رالی با هزاران وسیله نقلیه و بیش از 100 پیست پراکنده در بیش از ده کشور جهان است.

ژوئن همچنین دسته جدیدی از بازی ها را ارائه می دهد که می توانند به صورت رایگان از طریق سرویس Luna آمازون پخش شوند – تا زمانی که عضو Prime باشید. این لیست شامل موارد زیر است: Moving Out، Lumines: Remastered، Beach Buggy Racing 2: Hot Wheels Edition و BloodRayne 2: Terminal Cut.

در مورد لوت جدید ماه ژوئن، تمرکز روی Pokemon Go است. پرایم گیمینگ اخیراً از همکاری با نیانتیک خبر داده است که هر دو هفته یک بار غارت می کند. اولین بسته لوت اکنون زنده است، اما مطمئن شوید که در ماه ژوئن برای یک دسته جدید از موارد رایگان بررسی کنید.

اعضای Prime همچنین می‌توانند برای بازی‌های Destiny 2، Smite، Call of Duty، Fall Guys، Overwatch، FIFA 22 و بازی‌های دیگر در ماه ژوئن، لوت جدیدی به دست آورند.

ترکیب Prime Gaming برای ژوئن 2022

1 ژوئن موجود است

  • Far Cry 4
  • فرار از جزیره میمون ها
  • کالیکو
  • از طریق شیارها
  • WRC 8 FIA مسابقات رالی جهانی
  • ستاره شناس

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.