منو سایت

بازی های رایگان در فروشگاه Epic Games هفته آینده معرفی شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی های رایگان در فروشگاه Epic Games هفته آینده معرفی شدند

یکی از ویژگی های مهم فروشگاه اپیک گیمز ارائه کار رایگان به صورت دوره ای و هفتگی است. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، بازی های رایگان فروشگاه اپیک گیمز مشخص شده اند که هفته آینده به صورت رایگان در دسترس خواهند بود.

اولین بازی که می توانید هفته آینده به صورت رایگان از فروشگاه Epic Games دریافت کنید City of Brass است. استودیوی Uppercut Games از داستان هزار و یک شب الهام گرفته است تا این Dungeon Crawl کار کند. استودیوی Uppercut Games توسط تعدادی از بازی‌سازان با تجربه از جمله سازندگان سری BioShock تأسیس شد.

Total War: Warhammer دومین بازیی است که کاربران فروشگاه Epic Games هفته آینده می توانند آن را دانلود و تجربه کنند. این اثر توسط استودیو Creative Assembly ساخته و در سال 2016 توسط سگا منتشر شده است. Total War: Warhammer یک بازی استراتژیک است که در آن می توانید جناح های خیالی را در کنار انسان ها از جمله خون آشام ها و کوتوله ها انتخاب کنید و با استفاده از ویژگی های خاص آنها وارد نبرد شوید. Total War: Warhammer عملکرد خوبی در جذب مخاطب و منتقد داشت. به همین دلیل استودیو Creative Assembly دو دنباله برای او منتشر کرد.

علاقه مندان به بازی های City of Brass و Total War: Warhammer می توانند این آثار را از 31 مارس تا 7 آوریل (11 تا 18 آوریل) با مراجعه به فروشگاه Epic Games به صورت رایگان دانلود کنند. این دو اثر جایگزین Demon’s Tilt خواهند شد که تا پنجشنبه آینده در دسترس خواهند بود. پس از این تاریخ، بازی با قیمت 15.49 یورو به فروش می رسد. Demon’s Tilt یک تجربه پین ​​بال است که از عناصر سبک Hack ‘n’ Slash و Shoot’em Up استفاده می کند.

اپیک گیمز علاوه بر ارائه بازی های رایگان، فروش بهاره خود را نیز راه اندازی می کند. بنابراین بیش از 560 بازی مختلف تا 75 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. سال گذشته اپیک گیمز 89 بازی به ارزش 2120 دلار را به صورت رایگان منتشر کرد. برای مقایسه می توان به سال 2020 اشاره کرد که طی آن 103 بازی به صورت رایگان عرضه شد.

فروشگاه رایگان Epic Games فروشگاه Epic Games

فروشگاه Epic Games بیش از 80 بازی را به صورت رایگان ارائه می دهد

به گزارش اپیک گیمز، کاربران این فروشگاه در سال گذشته بیش از ۷۶۵ میلیون بازی به حساب کاربری خود اضافه کردند. از میان این آثار، ۷۶ بازی پس از عرضه رایگان در فروشگاه اپیک گیمز، رکورد بازیکنان مدرن خود را شکستند. تعداد بازیکنان آنها به طور متوسط ​​13 برابر بیشتر از رکورد قبلی بود. اپیک گیمز اعلام کرده است که تا سال 2021 تعداد کاربران فروشگاه اپیک گیمز به 194 میلیون نفر خواهد رسید. این رقم در سال 2020 به 160 میلیون نفر می رسد.

CD Projekt اخیراً اعلام کرده است که یک همکاری 15 ساله با Epic Games امضا کرده است. علاوه بر این، این شرکت بازی بعدی در سری The Witcher را ارائه کرد که در قالب آن یک “حماسه جدید” آغاز خواهد شد. بازی Witcher 4 با استفاده از Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد. موتور REDengine قبلا برای ساخت بازی های The Witcher 3 و Cyberpunk 2077 استفاده شده است.

در بیانیه CD Project آمده است: “ما خوشحالیم که اعلام کنیم بازی بعدی سری Witcher در دست ساخت است و حماسه جدیدی آغاز خواهد شد.” این زمان برای ما بسیار هیجان انگیز است. چون REDengine را ترک می کنیم و به Unreal Engine 5 می رویم. همچنین در حال شروع یک همکاری استراتژیک چند ساله با Epic Games هستیم. این مشارکت نه تنها مجوز Unreal Engine 5، بلکه توسعه فنی آن و نسخه های احتمالی آینده Unreal Engine را نیز پوشش می دهد. ما از نزدیک با Epic Games همکاری خواهیم کرد. “هدف اصلی ما این است که به شرکت کمک کنیم تا تغییرات لازم را در Unreal Engine برای استفاده در Open-World انجام دهد.”

نظر شما در مورد بازی های رایگان Epic در هفته آینده چیست؟ آیا این آثار توانسته نظر شما را جلب کند؟ کدام فروشگاه رایگان Epic Games را تاکنون دریافت کرده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle