منو سایت

بازی های جدیدی از سری Sly Cooper و inFamous در حال ساخت هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی های جدیدی از سری Sly Cooper و inFamous در حال ساخت هستند

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، یکی از منابع داخلی به نام AccountNGT در توییتر اعلام کرد که سری Sly Cooper و Infamous احیا شده و بازی جدیدی از این سری منتشر خواهد شد.

سری Sly Cooper و Infamous نامه های آشنای بسیاری از کاربران پلی استیشن هستند. هر دو سریال توسط Sucker Punch Studios ساخته شده اند که آخرین محصول آن Ghost of Tsushima است. با وجود محبوبیت و محبوبیت بسیار زیاد این بازی ها، چندین سال از انتشار آثار آنها می گذرد و عملاً به فراموشی سپرده شده اند.

طبق گزارش ها، سونی در این ماه میزبان PlayStation Showcase است. در رابطه با قسمت های مختلف این رویداد، خبری مبنی بر انتشار تریلر جدید بازی میراث هاگوارتز منتشر شد. با این حال اخیراً اعلام شد که سری «بسیار محبوب» پلی استیشن در سه ماهه چهارم سال 2022 احیا خواهد شد.بسیاری از بازیکنان معتقدند که این سری در واقع یک سری Twisted Metal است. اما برخی دیگر حدس می زنند که بازی جدیدی از سری اسلوپ کوپر در اواخر سال جاری عرضه خواهد شد. در ضمن سریال Infims را فراموش نکنید.

AccountNGT یکی از اینسایدرهای معروف است که اخبار و اطلاعات مختلفی را قبل از انتشار رسمی فاش کرد. او در توییتی که اخیرا منتشر کرده به بازگشت برخی از آی پی های پلی استیشن و عرضه یک بازی جدید از آن ها اشاره کرده است. او همچنین اعتراف کرد که همه سورپرایزهای سونی در رویداد احتمالی این ماه اعلام نخواهد شد. AccountNGT در توییت دیگری اعلام کرد که بازی های جدیدی از سری Sly Cooper و Infamous در حال ساخت هستند.

سریال Sly Cooper and Infamous

حدود 8 سال از عرضه بازی های Sly Cooper و Infamous می گذرد

نیک بیکر از رسانه های عصر ایکس باکس گزارش می دهد که سونی در حال کار بر روی سری جدید Sly Cooper است. او همچنین گفت که فرصتی برای ارائه بازی جدید از سری Infims در رویداد PlayStation Shockis سال گذشته وجود دارد. اما هرگز این اتفاق نیفتاد. همه اینها به طور رسمی تایید نشده است. در نتیجه هنوز در مورد آنها صحبت می شود. امیدواریم در روزهای آینده اخبار جدید و رسمی از رویداد پلی استیشن منتشر شود.

یکی دیگر از اعلام احتمالی رویداد PlayStation Showcase در این ماه، اعلام تاخیر در بازی Forspoken است. این اثر توسط Luminous Productions ساخته شده و Square Enix آن را منتشر خواهد کرد. در حال حاضر، ForcePoken در تاریخ 24 می (3 ژوئن 1401) بر روی پلتفرم های پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد احیای Sly Cooper و Infamous چیست؟ آیا برای احیای این مجموعه ها هیجان زده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt