منو سایت

بازی موبایل Warcraft روز سه شنبه ارائه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی موبایل Warcraft روز سه شنبه ارائه می شود

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، بلیزارد رسما اعلام کرده است که اولین بازی موبایلی Warcraft (وارکرافت) در روز سه شنبه هفته جاری ارائه خواهد شد.

طرفداران سری Warcraft عطش بی پایانی برای تجربه جلوه ای جدید از این مجموعه دارند. با این حال بسیاری از طرفداران می خواهند بازی جدیدی از این سری را خارج از بازی World of Warcraft و با فضایی متفاوت عرضه کنند. اگرچه به نظر می رسد تا عرضه یک بازی جدید از سری اصلی Warcraft راه زیادی باقی مانده است، بلیزارد برنامه متفاوتی برای دنبال کنندگان خود دارد.

حدود یک سال پیش، بلیزارد تایید کرد که چندین بازی موبایل مبتنی بر Warcraft در حال توسعه هستند. همچنین اعلام شد که جزئیات بیشتر در مورد یکی از آنها به زودی اعلام خواهد شد. حالا روز موعود فرا رسیده است و بلیزارد تاریخ عرضه رسمی اولین بازی موبایل وارکرفت را مشخص کرده است.

این شرکت با انتشار پستی جدید در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد که بازی موبایل جدید که در دنیای وارکرفت در حال اجراست ساعت 21:30 روز سه شنبه به وقت تهران رسما رونمایی می شود. بلیزارد اطلاعات خاصی از این اثر منتشر نکرده است و مشخص نیست که گیم پلی و سبک آن چگونه خواهد بود. با این حال، بسیاری از گیمرها امیدوارند که بازی موبایل Warcraft در سبک استراتژیک باشد.

World of Warcraft: Dragonflight

Dragonflight جدیدترین DLC برای World of Warcraft است

Mobile Warcraft تنها تلاش بلیزارد برای ورود به عرصه گوشی های هوشمند نیست. Diablo Immortal در تاریخ 2 ژوئن (12 ژوئن) برای گوشی های مبتنی بر سیستم عامل های اندروید و iOS منتشر خواهد شد. علاوه بر این، کاربران پلتفرم رایانه شخصی می توانند این اثر را تجربه کنند.

اگر از طرفداران و گیمرهای بازی World of Warcraft هستید باید اشاره کنیم که بسته افزونه جدید این اثر مدتی پیش معرفی شد. این DLC که با نام Dragonflight شناخته می شود، در تاریخ نامعلومی برای World of Warcraft منتشر خواهد شد. علاوه بر این، بلیزارد بسته الحاقی World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic را برای World of Warcraft Classic معرفی کرد. این بسته مکمل در اواخر سال جاری عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی موبایل Warcraft چیست؟ آیا با ورود مجموعه های پرطرفدار در حوزه بازی های موبایل موافق هستید؟ آیا فکر می‌کنید گوشی‌های هوشمند پتانسیل تبدیل شدن به یک پلتفرم اصلی و کنسول‌های ایستاده را دارند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt