منو سایت

بازی موبایل Kalaf Duty Warzone رسما رونمایی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی موبایل Kalaf Duty Warzone رسما رونمایی شد

چندی پیش اکتیویژن Project Aurora را معرفی کرد که نسخه موبایل بازی Warzone است. در حالی که نام رسمی بازی مشخص نبود و هیچ اطلاعاتی اعلام نشد، بالاخره اکتیویژن نام بازی را تایید کرد. قاب گوشی موبایل بدون مالیات به عنوان آینده بازی Call of Duty Mobile معرفی شد و شاهد انتشار اولین تیزر رسمی بودیم. بازی جدید قرار است پلتفرمی جدید برای نسخه های موبایل کالاف دیوتی باشد.

به گزارش پارسی گیم، Kalaf Duty Warzone Mobile نام رسمی این بازی است که با نام Aurora Project شناخته می شود. این بازی جدید با همکاری چهار استودیوی مختلف اکتیویژن ساخته شده است. استودیوی Activision Shanghai، Digital Legends، Beenox و Solid State روی بازی Call of Duty Warzone Mobile با هم همکاری کرده اند و امیدوارند بتوانند یک بازی باکیفیت را در اختیار علاقه مندان به این سری و بازی موبایل قرار دهند. اکتیویژن اولین تیزر رسمی این بازی را منتشر کرد.

Call-of-Duty-Warzone-Mobile

کالاف دیوتی ورزون موبایل در راه است

Warzone Mobile برای گوشی های اندروید و iOS منتشر خواهد شد و به عنوان نسخه موبایل Call of Duty Warzone عمل خواهد کرد. اگرچه Call of Duty Mobile از بخش Battle Royale پشتیبانی می کند، اما Activision تصمیم گرفت تا تجربه ای منحصر به فرد را با بازی جدید ارائه دهد. Kalaf Duty Warzone Mobile کاملاً روی جنبه Battle Royale تمرکز دارد و حالت چند نفره ندارد. محبوبیت Warzone اکتیویژن را نسبت به موفقیت این بازی خوشبین کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده، هر مسابقه شامل 120 بازیکن خواهد بود و فقط مسابقات بتل رویال موجود است. نکته مهم این است که حساب موبایل را به نسخه های رایانه شخصی و کنسول پیوند دهید. به عبارت دیگر یک حساب کاربری برای تجربه بازی موبایل کافی است و می توانید بازی را از کامپیوتر یا کنسول خود ادامه دهید. اکتیویژن هنوز توضیح دقیقی در این مورد منتشر نکرده است. پیش ثبت نام برای نسخه آزمایشی به زودی آغاز می شود.

وب سایت رسمی بازی راه اندازی شده است و در حال حاضر اطلاعات کمی در این وب سایت وجود دارد. استودیوی سازنده می گوید که تمامی جنبه های بازی در تاریخ 15 سپتامبر رونمایی خواهد شد. این روز مصادف با رویداد Call of Duty Next است که در آن بازی Modern Warfare II نیز در آن اجرا خواهد شد. با توجه به جزئیات موجود، نسخه موبایل کالاف دیوتی وارزون موبایل به نسخه پی سی لینک می شود و تجربه ای بسیار مشابه با Warzone اصلی توسط موبایل را ارائه می دهد.

قاب گوشی موبایل بدون مالیات

ویدیوهای مختلف Call of Duty Warzone Mobile در ماه های اخیر منتشر شده است و به زودی نگاه دقیق تری خواهیم داشت. نظر شما در مورد بازی جدید چیست؟

منبع: GameSpot