منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی موبایل Avatar: Reckoning که توسط Tencent: Journey to Pandora معرفی شده است

بازی موبایل Avatar: Reckoning که توسط Tencent: Journey to Pandora معرفی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی موبایل Avatar: Reckoning که توسط Tencent: Journey to Pandora معرفی شده است

کنفرانس سالانه شرکت چینی تنسنت با نام SPARK 2022 با حضور شرکت های مختلف برگزار شد و شاهد ارائه چندین بازی مختلف بودیم. Tencent با همکاری دیزنی، لایت استورم و زولونگ از تریلر نقش آفرینی موبایل آواتار: محاسبه داشت کشف می کرد. این شوتر نقش آفرینی موبایلی دارای گرافیک منحصربفردی در بین بازی های موبایل است و از عناصر مختلف بازی های RPG برای کامپیوتر و کنسول استفاده می کند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، نسخه موبایل آواتار توسط شرکت زولونگ انترتینمنت در چین ساخته شده است و تنسنت وظیفه انتشار جهانی آن را بر عهده دارد. همانطور که در تریلر زیر مشاهده می کنید؛ بازیکنان به سیاره اسرارآمیز پاندورا باز می گردند و با گونه های مختلف بیگانه روبرو می شوند. همچنین فرصتی برای کشف سیاره و ماجراجویی وجود داشت. طبق توضیحات منتشر شده، بازیکنان در ابتدای بازی نقش آواتار را بر عهده خواهند گرفت و طعم داستان جدیدی را در دنیای آواتار خواهند چشید.

بازی موبایل Avatar: Reckoning که توسط Tencent: Journey to Pandora معرفی شده است

تریلر بازی موبایل Avatar: Reckoning منتشر شد

در ابتدای تریلر می توانید نمایی پانوراما از نقشه کلی Avatar: Reckoning را مشاهده کنید که بدون شک خاطرات شما را از دنیای پاندورا زنده خواهد کرد. در زیر آواتارهایی را می بینید که برای مسافت های طولانی مورد استفاده قرار گرفته اند و همچنین کوه ها و درختان قدیمی و در نهایت فضاهایی که با سنگ های غول پیکر پر شده اند. همه چیز در انتظار است و حتی کوه های عظیم، رودخانه ها و محیط منحصر به فرد بازی در انتظار بازیکنان برای شروع ماجرا هستند.

ویژگی های بازی Avatar: Reckoning

تنها چند لحظه آرام در تریلر کافی است تا با صدای وحشتناک یک سفینه فضایی غول پیکر فضا را به هم بزند. در این مرحله ذهن مخاطب معطوف به موجوداتی است که از فضاپیمای انتقالی بیرون می آیند و در اینجا می بینیم که دنیای بازی های آواتار موبایل در عین حال پر از خطر است. با پیشروی تریلر شاهد نبردهای بیشتری هستیم و انواع مختلف هیولاها با سلاح های مختلف با یکدیگر می جنگند. بازی Avatar: Reckoning به گونه ای طراحی شده است که بازیکنان احساس کنند آواتار سیاره پاندورا هستند و این بازی بسیار متفاوت از عناوین موبایل است.

بازی موبایل Avatar: Reckoning

گیم پلی بازی از تکنیک های مختلفی برای درگیر کردن بازیکن استفاده می کند. از سلاح های گرم مختلف استفاده شده است که در تریلر نیز قابل مشاهده است. بازیکنان قرار است تیراندازی را در “بعد” جدیدی ببینند که در هیچ بازی موبایل دیگری دیده نمی شود. در حال حاضر تاریخ انتشار بازی موبایل آواتار مشخص نیست و این بازی به تازگی معرفی و وب سایت آن منتشر شده است. ما مشتاقانه منتظر شنیدن بیشتر در مورد این به زودی هستیم. نظر شما در مورد Avatar: Reckoning چیست؟

منبع: GamingOnPhone