منو سایت

بازی موبایل Age of Empires برای اندروید و آیفون معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی موبایل Age of Empires برای اندروید و آیفون معرفی شد

شرکت مایکروسافت با همکاری استودیوی World’s Edge رسما از بازی موبایل Age of Empires یک تریلر فیلم منتشر کردند. مراسم بیست و پنجمین سالگرد سری بازی های Age of Rulers با رونمایی از عناوین جدید همراه بود. دو دهه از انتشار سری Age of Mythology می گذرد، شاهد بازگشت این سری به نام Age of Mythology Retold هستیم و در کنار آن دومین و چهارمین بازی از سری Age of Mythology نیز برای کنسول ایکس باکس منتشر شده است. بازی نکته قابل توجه راه اندازی تلفن همراه عصر امپراتوری ها بود.

مایکروسافت از بازی موبایل Age of Empires با تریلر سینمایی و فانتزی رونمایی کرد. در تریلر، ارتش عظیمی را می بینیم که به یک قلعه یورش می برند و به سمت یک جنگ تمام عیار می روند. در حال حاضر اطلاعاتی از روند بازی در دست نیست و سازنده ترجیح داده است زمان دیگری را برای رونمایی از این اثر انتخاب کند. محتوای نسخه موبایل در حال حاضر مشخص نیست و راه کسب درآمد نیز اعلام نشده است.

بازی های موبایل معمولا با هدف کسب درآمد ثابت عرضه می شوند و به نظر می رسد این یکی خریدهای درون برنامه ای دارد. اطلاعات کمی در این مورد وجود دارد. مایکروسافت می گوید Age of Empires Mobile «به زودی» عرضه می شود. مشخص نیست که آن “به زودی” چه زمانی خواهد بود و آیا می توانیم از سال آینده با تلفن های همراه خود تاریخ سازی کنیم یا خیر؟ طبق گفته های منتشر شده، این بازی جدید برای سیستم عامل های اندروید و iOS عرضه خواهد شد.

معرفی بازی موبایل Age of Empires

معرفی بازی موبایل Age of Empires

چندین بازی موبایلی در سال های اخیر سعی کرده اند از نام و روند این اثر استفاده کنند و خود را به عنوان یک بازی استراتژیک موبایل در معرض دید عموم قرار دهند. بازی Rise of Kingdoms یکی از آن عناوینی است که محبوبیت زیادی به دست آورد. Age of Rulers Mobile توسط Xbox منتشر شده و استودیوی World’s Edge رسما تولید آن را بر عهده گرفته است. البته این اولین بازی از سری Age of Empires نیست که برای گوشی های موبایل منتشر می شود و دو بازی قبلی که یکی از آنها در ژانر دفاع از قلعه بود به زودی از بین مردم حذف شد و پشتیبانی آنها ادامه پیدا نکرد. .

علاقه به بازی‌های موبایل در سال‌های اخیر افزایش یافته است و از آنجایی که بازی‌های استراتژیک زیادی برای دستگاه‌های موبایل وجود دارد، این فرصت برای سایر بازی‌سازان معروف مانند پارادوکس فراهم شده است تا محصولات خود را برای اندروید و آیفون نیز عرضه کنند. منتظر اخبار بیشتر Age of Empires Mobile باشید.

منبع: TheVerge