منو سایت

بازی موبایل یوبی سافت بر اساس سری Far Cry منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی موبایل یوبی سافت بر اساس سری Far Cry منتشر شد

بازی Wild Arena Survivor آخرین بازی موبایل بتل رویال هفته گذشته توسط یوبی سافت منتشر شد. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، این بازی موبایلی بر اساس سری Far Cry ساخته شده و قرار بود بازی موبایل Far Cry نام داشته باشد.

یک منبع موثق با اطلاع از وضعیت بازی Wild Arena Survivor به سایت MobileGamer از بازی موبایل Far Cry خبر داده است. به گفته این منبع، بازی جدید یوبی سافت زمانی یک اسپین آف از سری Far Cry بوده و کارگردانی هنری آن مشابه Far Cry 6 بوده است، این نام در برخی از قسمت های بازی باقی مانده و شباهت های زیادی با آن سری دارد. از جمله این شباهت ها می توان به پالت رنگ، سبک طراحی، حیوانات وحشی و … اشاره کرد.

یوبی سافت نام Far Cry را برای کاهش هزینه های تبلیغات و بازاریابی حذف کرد. طبق اطلاعات فاش شده، بازی Wild Arena Survivor در جلسات تست و بررسی نظر بازیکنان را جلب نکرده و بازی آنچنان چشمگیر نبوده است. همین موضوع باعث شد تا Rockstar تصمیم بگیرد که این بازی را بدون تبلیغات منتشر کند. این منبع ادعا می کند که توجه بسیار بیشتری به بازی موبایل یوبی سافت نسبت به بازی های رایانه شخصی و کنسول این شرکت می شود. هفته گذشته یوبی سافت بازی موبایل سری Far Cry را حتی بدون اینکه چیزی در شبکه های اجتماعی منتشر کند منتشر کرد.

بازی موبایل Wild Arena Survivor Far Cry

بازی موبایل Far Cry

این منبع در مورد اولویت بندی یوبی سافت گفت: «شما با ناشری روبه رو هستید که همه می شناسند. Assassin’s Creed، Tom Clancy و حالا با تلفن همراهی روبرو هستیم که برای آنها کودکی فراموش شده باقی مانده است. پلتفرم موبایل بخش بسیار کوچکی از این شرکت از نظر پشتیبانی و سرمایه گذاری است. همزمان یوبی سافت روی چند بازی موبایل از جمله نسخه موبایل Rainbow Six کار می کند و در این هفته از یک بازی موبایل دیگر رونمایی خواهد کرد.

این منبع در ادامه افزود که یوبی سافت پول زیادی را برای بازی موبایل جدید خرج کرده و هدف آنها ارائه یک بازی چندنفره موفق برخلاف عناوین قبلی بوده است. بالاخره یوبی سافت به دنبال کسب تجربه در این زمینه است و به گفته سازندگان، صرف هزینه زیاد و انتشار یک بازی بد برای سازندگان مهم نیست اگر بتوانند از آن درس بگیرند. بازی موبایل سری The Divison در حال حاضر در حال توسعه است و هفته آینده معرفی خواهد شد.

Wild Arena Survivors در چند روز گذشته نظرات متفاوتی را در گوگل پلی و اپ استور دریافت کرده است. برخی می گویند ایده بازی جالب است و برخی در مورد مسائل مختلفی مانند باگ ها و مشکلات گرافیکی نوشته اند. طبق آمار گوگل پلی، بازی موبایل جدید بیش از 100 هزار بار دانلود شده است.

منبع: IGN