بازی موبایل کالاف دیوتی تغییرات آپدیت جدید + لینک دانلود

بازی موبایل کالاف دیوتی تغییرات آپدیت جدید + لینک دانلود

بازی موبایل کالاف دیوتی جزو ده بازی برتر موبایلی محسوب می شود که هر بار با انتشار آپدیت جدید بر تعداد بازیکنان افزوده می شود. Call of Duty Mobile با ارائه حالت های رقابتی و همچنین Battle Royale، گیمرهای موبایل را به طرق مختلف سرگرم می کند. در این مقاله می توانید آخرین تغییرات در آپدیت جدید کالاف دیوتی موبایل بدانید و همچنین دانلود آپدیت نیم بها را از پارسی گیم دریافت کنید.

فرآیند انتشار به روز رسانی موبایل کالاف دیوتی فصلی است. هر چند ماه یکبار اکتیویژن فصل جدیدی را شروع می کند و به تدریج محتوای مختلفی از جمله نقشه های جدید، حالت های جدید و سلاح های بیشتر را اضافه می کند. این روند انتشار محتوا تا پایان فصل ادامه خواهد داشت. مهم ترین قسمت آپدیت Call of Duty Mobile تغییر Battle Pass است که با خرید آن می توانید به انواع آیتم های جایزه دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است که این مقاله با انتشار آپدیت جدید کالاف دیوتی موبایل به روز خواهد شد.

آپدیت فصل ششم کالاف دیوتی موبایل

بازی Call of Duty Mobile هم اکنون فصل ششم خود را آغاز کرده است و از 8 جولای با محتوای جدید فراوان بازیکنان را سرگرم می کند. این فصل دارای نقشه مسابقه Favela است که برای طرفداران قدیمی Call of Duty آشناست. علاوه بر این، Battle Pass شامل سلاح های جدید و البته معرفی Jackal در قسمت Battle Royale نیز از جمله ویژگی های این فصل است که در ادامه به آن ها می پردازیم.

مهم ترین تغییر در آپدیت جدید کالاف دیوتی موبایل، اضافه شدن نقشه فاولا است. این نقشه بر اساس بازی Modern Warfare 2 و زاغه های ریودوژانیرو برزیل ساخته شده است. نبردهای تن به تن و نزدیک در خیابان های باریک و کوچک دیده می شود و تک تیراندازها نیز می توانند از ویژگی های این نقشه جدید به خوبی استفاده کنند. قسمت های مختلف نقشه فاولا به گونه ای طراحی شده است که هر بازیکنی با هر سبک مبارزه ای می تواند آتش باز کند و امتیاز بگیرد.

از تغییرات آپدیت کالاف دیوتی موبایل باید به اضافه شدن هواپیماهای جنگی Jackal در قسمت بتل رویال اشاره کرد، این هواپیماها مجهز به موشک های نقطه ای و مسلسل های خودکار هستند و می توانند لحظات هیجان انگیز و جذابی را برای بازیکنان به ارمغان بیاورند. جت جنگنده شما هنگام پرواز مکان سایر هواپیماها را نشان می دهد، سپس می توانید سرعت خود را با دیگران مطابقت دهید و شروع به تیراندازی کنید. اگر عاشق نبردهای هوایی هستید؛ این قسمت جدید آپدیت Call of Duty Mobile قطعا برای شما جالب خواهد بود.

آخرین تغییرات به روز رسانی Call of Duty Mobile

چالش های فصلی در فصل 6 به بازی اضافه شده است. اگر بتوانید تمام چالش ها را کامل کنید، 30000 امتیاز دریافت می کنید. جوایز دیگری مانند تفنگ L-CAR 9 و پوسته های مختلف نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در نهایت باید به تغییرات Battle بعد از فصل ششم اشاره کنیم. بخش Battle Pass رایگان شامل 21 سطح جایزه مختلف است که مواردی مانند مسلسل سبک KSP 45 را به شما می دهد. Battlepass Pay همچنین با جنگنده Jackal و ربات ضد هوایی ویژه به شما پاداش می دهد که روند بازی را کاملاً تغییر می دهد.

فروشگاه بازی نیز با آیتم های جدید و پوسته های جدید به روز شده است. با دانلود آپدیت کالاف دیوتی موبایل می توانید به تمامی مطالب ذکر شده به همراه قسمت های مسابقه هیجان انگیز و حالت جذاب بتل رویال دسترسی داشته باشید. دانلود آپدیت جدید کالاف دیوتی موبایل از پارسی بازی نیم بها محاسبه می شود. این مقاله همچنین با شروع فصل هفتم و سایر فصل ها به روز می شود، بنابراین لطفاً از آن دیدن کنید. برای اطلاع از تغییرات فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل به مقاله مرتبط مراجعه کنید.

منبع: وبلاگ کال آف دیوتی