منو سایت

بازی مسابقه ای رایگان Disney Speedstorm معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی مسابقه ای رایگان Disney Speedstorm معرفی شد

یک بازی کارتی به سبک مسابقه ای به نام نمایش دیزنی و مارول دیزنی اسپید استورم این بازی به همراه یک تریلر از گیم پلی آن توسط استودیو ارائه شد گیم لافت در حال توسعه است. طبق صفحه Steam، بازی رایگان Disney Speedstorm دارای شخصیت‌های کلاسیک و محبوبی مانند کاپیتان جک اسپارو، میکی موس، مولان و سالی، دانلد داک و غیره خواهد بود و در سال 2022 برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. و شامل خرید در بازی

در طول گیم پلی اولیه بازی، کاپیتان جک اسپارو از دزدان دریایی کارائیب در کنار میکی موس نمایش داده می شود. به نظر می رسد که هر کدام توانایی های خاص خود را دارند. میکی موس شخصیتی سریع در بازی است و در مقایسه با مولان دارای سلاح های قدرتمند و آیتم های انفجاری است. شما می توانید در پیست ها در برابر رقبای خود رانندگی کنید و قدرت هایی را جمع آوری کنید تا در برابر رقبای خود از آن استفاده کنید، که ما را به یاد پوسته آبی در Mario Kart می اندازد که تا حدودی به آن شباهت دارد.

Disney-Speedstorm

یک بازی Disney Speedstorm شبیه به Mario Kart

بازی Disney Speedstorm به همراه شخصیت‌های فوق‌العاده‌ای که به ارمغان می‌آورد، در دنیای شناخته‌شده متعلق به پیکسار و دیزنی جریان دارد و بازیکنان می‌توانند از مسابقات آرکید با سرعت بالا، تقویت نیترو و مکانیک دریفت در کنار طراحی زیبای بازی لذت ببرند. شما می توانید با استفاده از آیتم ها و اسلحه های مختلف از دیگر مسابقه دهندگان بهره ببرید. این بازی همچنین دارای قابلیت سفارشی‌سازی محتوای چندنفره و آنلاین خواهد بود و به‌روزرسانی‌های فصلی آن محتوا به طور مرتب شخصیت‌ها و محیط‌های جدید را از جمله موارد دیگر اضافه می‌کند.

پلی استیشن اخیراً در بازی‌های مسابقه‌ای کارت‌بازی کمی کمبود داشته است، بنابراین معرفی Disney Speedstorm در چند ماه گذشته خبر هیجان‌انگیزی بود. اما پیش از آن مشخص نبود که این بازی علاوه بر رایانه شخصی بر روی کدام یک از کنسول ها نیز عرضه خواهد شد، خوشبختانه استودیوی سازنده بازی یعنی گیم لافت، خبر انتشار بازی بر روی کنسول های PS5 و PS4 را وعده داده بود. بنابراین به جرات می توان گفت که در آینده شاهد عرضه بازی بر روی سوییچ و ایکس باکس خواهیم بود. چون قبل از گیم لافت، بازی بیشتر موبایل بود آسفالت: 9 افسانه قابل پخش بر روی این پلتفرم ها منتشر شده است.

منبع: Gamingbolt