منو سایت

بازی مبارزه ای League of Legends کاملا رایگان منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی مبارزه ای League of Legends کاملا رایگان منتشر شده است

این روزها شرکت های بازی سازی بازی های مبارزه ای خود را بر اساس Super Smash Bros منتشر می کنند. موفقیت برادران وارنر. Mutliversus نشان داد که طرفداران زیادی از این سبک وجود دارد. Riot Games این روند را ادامه می دهد بازی مبارزه ای League of Legends فاش کرد که در حال حاضر با نام Project L شناخته می شود و تمامی شخصیت های دنیای League of Legends را در خود جای داده و به صورت کاملا رایگان منتشر خواهد شد.

تام کانن، کارگردان ارشد بازی، در ویدئوی جدیدی که در کانال یوتیوب بازی منتشر شده است؛ اخبار جدیدی در مورد پروژه مبارزاتی League of Legends منتشر می کند. او می گوید که این بازی دو بعدی کاملا رایگان است و برای آزمایش آن نیازی به خرید بازی نیست. جنبه درآمدزایی با فروش آیتم ها، لباس ها و شخصیت های جدید فراهم می شود و این محصول بر اساس خریدهای درون برنامه ای است.

اعلام بازی مبارزه ای رایگان League of Legends طرفداران را شگفت زده نکرد. بسیاری از بازیکنان مدت هاست که این کار را به عنوان یک سرویس آنلاین رایگان می شناسند و این دقیقا همان دیدگاهی است که Riot Games برای بازی در نظر گرفته است. تام کانن گفت: “یکی از اهداف ما حذف هر محدودیت ممکن است تا بتوانید از پروژه L لذت ببرید.”

بازی مبارزه ای League of Legends

بازی مبارزه ای League of Legends

ناشر بازی مبارزه ای League of Legends را رایگان کرده است تا همه بتوانند آن را تجربه کنند و در این مورد هیچ محدودیتی وجود ندارد. کارگردان ادامه داد: “ما می خواهیم شما بتوانید در هر کجا که هستید بازی کنید و مهم نیست که مهارت شما در چه سطحی است یا چقدر باید برای بازی هزینه کنید.” با توجه به اینکه سال 2022 است. بسیاری در مورد روند کسب درآمد از یک بازی رایگان نگران هستند. نسخه رایگان بازی Diablo Immortal برعکس چیزی بود که طرفداران فکر می کردند و این بازی اساسا از مکانیزم های پرداخت به برد استفاده می کند.

Riot Games به بازیکنان این نوید را می دهد که بازی مبارزه ای League of Legends به زمان و پس انداز بازیکنان احترام می گذارد و این محصول صرفاً با هدف کسب درآمد ساخته نشده است. سازندگان Project L نیز توضیحات بیشتری از شخصیت های بازی منتشر کردند. جدیدترین شخصیت بازی، Illaoi، یک رهبر معنوی کاریزماتیک و قدرتمند است که توانایی کنترل دیگران و جذب آنها را دارد و در عین حال قدرت بدنی بالایی دارد. در واقع می توان این شخصیت را یک تانک با حرکات آهسته نامید.

بازی مبارزه ای Riot Games که بر اساس دنیای League of Legends ساخته شده است. هنوز در دست توسعه است و در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار و پلتفرم های هدف وجود ندارد.

منبع: GamesRadar