منو سایت

بازی مارول اسنپ برای موبایل و کامپیوتر معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی مارول اسنپ برای موبایل و کامپیوتر معرفی شد

دیشب، در جریان رویداد معرفی دیزنی و مارول، تریلر یک بازی جدید به نام مارول اسنپ توسط Nuverse و توسعه دهندگان Second Dinner Studio نمایش داده شد. به گفته سازندگان، این عنوان در حال حاضر به صورت نسخه آزمایشی (بتا) برای پلتفرم های موبایل و رایانه های شخصی به صورت محدود در دسترس است. نسخه اصلی بازی کارتی رایگان مارول اسنپ در تاریخ 8 اکتبر 2022 (16 اکتبر 1401) برای پلتفرم های رایانه شخصی و موبایل منتشر خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، سازندگان استودیوی Second Dinner به فرمول اولیه مورد نظر از بازی قبلی خود یعنی Hearthstone دست یافته اند و اکنون ساخت بازی جدیدی به نام Marvel Snap را آغاز کرده اند که طبق گزارش های مختلف نشان می دهد که این عنوان بر روی ارائه هیجان بازی با ورق به گیمرها داده می شود.

بیش از 150 کارت در بازی مارول اسنپ وجود دارد که تصاویری از ابرقهرمانان کتاب های مصور مارول و 80 مکان مختلف برای بازی دارند. علاوه بر این، برای تجربه کاربری بهتر، افکت های منحصر به فرد و چالش برانگیزی در بازی قرار داده شده است تا بازیکنان به صورت مکرر همان منطقه را تجربه نکنند و یا بتوانند با جلوه های ویژه حریف خود را به چالش های بیشتری دعوت کنند.

بازی موبایل مارول اسنپ

معرفی بازی مارول اسنپ برای موبایل و کامپیوتر

بن براد، مدیر سابق بازی کارتی Hearthstone و توسعه‌دهنده اصلی استودیوی Second Dinner، می‌گوید: «ما سال‌ها وقت گذاشته‌ایم تا مطمئن شویم مارول اسنپ بازی‌ای است که همه، گیمرها و غیرگیمرها، می‌خواهند آن را تجربه کنند. من نمی توانم برای انجام آن صبر کنم. اگر عاشق بازی های استراتژیک سریع و هیجان انجام یک حرکت قدرتمند برای متوقف کردن حریف خود در آخرین ثانیه برای بردن بازی بزرگ هستید، قطعاً مارول اسنپ را دوست خواهید داشت.

مانند گذشته، طرفداران امیدوارند استودیو Second Dinner از اشتباه قبلی خود در اجرای طرح درآمدزایی برای Hearthstone درس بگیرد و حتی به اجرای این طرح در بازی جدید خود یعنی Marvel Snap فکر نکند. البته با اعلام تاریخ دقیق این بازی (۸ مهر)، بازیکنان علاقه مند به عنوان مارول اسنپ می توانند در سایت marvelsnap.com پیش ثبت نام کنند.

منبع: gamespot