منو سایت

بازی سطح اول Teenage Mutant Ninja Turtles در سال 2023 منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی سطح اول Teenage Mutant Ninja Turtles در سال 2023 منتشر خواهد شد

Nickelodeon و Paramount در حال برنامه ریزی برای انتشار یک بازی جدید Teenage Mutant Ninja Turtles در سال 2023 هستند. برخلاف عناوین قبلی که کوتاه و دو بعدی بودند، این بازی یک تلاش گران قیمت و با بودجه بالا خواهد بود و سال ها بعد شاهد آن خواهیم بود. ورودی متفاوت در سریال بازی‌های مختلف Teenage Mutant Ninja Turtles در سال‌های اخیر منتشر شده‌اند که جدیدترین آنها مجموعه بازی‌های کلاسیک Cowabunga از این فرنچایز است.

Shredder’s Revenge یکی از مهم ترین عناوینی بود که دو ماه پیش منتشر شد و تیم بسیار خوبی روی آن کار می کرد. به نظر می رسد سال 2023 برای طرفداران Teenage Mutant Ninja Turtles سال شلوغی خواهد بود و بازی های جدیدی منتشر خواهند شد. طبق آخرین اخبار بازی، دنباله ای از TMNT در دست ساخت است و سازنده در حال آماده شدن برای عرضه آن در سال آینده است.

این خبر توسط کاربر سایت ResetEra P-Bo منتشر شده است و منبع آن شماره جدید مجله Toy World است. این مجله ساخت بازی جدید Teenage Mutant Ninja Turtles را تایید می کند و همچنین به موفقیت بازی های این سری در سال های اخیر می پردازد. بعد از پوشش فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles، این مجله به سراغ بازی های جدید می رود. به گفته این مجله، پارامونت به دنبال انتشار یک ریمستر از مجموعه Cowabunga کونامی در پایان سال و یک بازی جدید TMNT در سال آینده است.

بازی Teenage Mutant Ninja Turtles

بازی جدید Teenage Mutant Ninja Turtles

مجله Toy World به جزئیات این بازی پرداخته است و مشخص نیست که بازی در چه دوره ای و همچنین چه بازی ای را انجام خواهیم داد. از آنجایی که از کلمات “جدید” و “سطح اول” استفاده می شود، واضح است که با بازی ساده ای مانند انتقام شردر روبه رو نیستیم، بلکه این اثر بر روی گروهی متفاوت از لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان تمرکز خواهد کرد و نه آنها. تیم سال هشتاد در حال حاضر، فقط می توانیم حدس و گمان کنیم و باید منتظر اعلام رسمی باشیم.

از آنجایی که سال 2023 مصادف با اکران فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles به کارگردانی ست روگن است، احتمال انتشار بازی جدید نیز در همان زمان وجود دارد. برخی می گویند که بازی لاک پشت های نینجا بر اساس این پروژه ساخته خواهد شد و این دو شبیه به یکدیگر خواهند بود. باید گفت که این بازی کاملا جدید خواهد بود و از ایده های جدیدی استفاده خواهد کرد که به زودی اطلاعات بیشتری در مورد آنها خواهیم گرفت. این احتمال وجود دارد که بازی جدید TMNT در جوایز گیمینگ امسال ارائه شود و منتظر اخبار بیشتری هستیم. نطر شما چی هست؟

منبع: TheGamer