منو سایت

بازی سال 2021 ما را فقط با 20 دلار انتخاب کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی سال 2021 ما را فقط با 20 دلار انتخاب کنید

بازی سال 2021 ما را فقط با 20 دلار انتخاب کنید

اگر شما صاحب یک PS5 هستید که هنوز Deathloop را بازی نکرده‌اید، GameFly در حال حاضر چیزهای زیادی دارد که ارزش استفاده از آن را دارد. کپی های استفاده شده از Deathloop فقط با قیمت 20 دلار موجود استکه بهترین قیمتی است که می توانیم به خاطر بسپاریم. نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که دیسکی دریافت می کنید که احتمالاً توسط چند نفر دیگر اجاره شده است، اما هنگام خرید بازی از GameFly، جعبه اصلی و همچنین درج ها را دریافت می کنید. ما همچنین با بازی های خریداری شده از GameFly بسیار خوش شانس بودیم – دیسک ها اغلب کاملاً جدید به نظر می رسیدند.

اگر فقط به دنیای سبک Blackreef می پرید، اکنون زمان مناسبی برای انجام این کار است. بررسی ما از Deathloop نشان داد که این بازی یکی از خلاقانه ترین بازی های سال 2021 است – و در نهایت با جایزه بهترین بازی سال 2021 از بین رفت.

Tamur Hussein، سردبیر GameSpot نوشت: «نمی توان چشمگیر بود که Arkane یک بازی با الهام از بسیاری از ژانرهای هاردکور مانند sim و rowelite ایجاد کرده و آن را به گونه ای ارائه کرده است که برای همه قابل دسترس باشد. و حتی تاثیرگذارتر است که او این کار را انجام داد، در حالی که هویت خود را به عنوان یک توسعه‌دهنده بازی تثبیت کرد. همه چیزهایی که بازی‌های قبلی استودیو به آن علاقه داشته‌اند را می‌توان در Deathloop پیدا کرد و همه قسمت‌ها فوق‌العاده خوب اجرا می‌شوند.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.