منو سایت

بازی رانندگی در سبک Survival Pacific Drive برای PS5 و PC معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی رانندگی در سبک Survival Pacific Drive برای PS5 و PC معرفی شد

استودیو Ironwood واقع در سیاتل آمریکا بازی Pacific Drive را معرفی کرد. این بازی با ترکیب عناصر دویدن و رانندگی در سبک بقا، ایده های تازه ای را ارائه می دهد که امروزه به ندرت در بازی های ویدیویی دیده می شود. بازی رانندگی اول شخص شما را به شمال زیبای ایالات متحده می برد و می توانید آن را سال آینده برای PC و PS5 دریافت کنید.

طبق اطلاعات رسمی، بازی Pacific Drive کاملا ایزوله و دور از انسانیت است. تنها همراه بازیکن ماشین اوست و سپس وارد فضای سورئال پر از خطرات مختلف در شمال غربی آمریکا می شویم. این بازی به عنوان یک بازی جاده ای و رانندگی معرفی شده است و بازیکنان می توانند در جنگل های دورافتاده و خالی از سکنه رانندگی کنند. امکان ارتقای خودروها در گاراژهای متروکه نیز وجود دارد و به طور کلی بقا در این فضا به تصمیمات شما بستگی دارد.

معرفی بازی Pacific Drive

معرفی بازی Pacific Drive

هدف اصلی بازی رسیدن به یک منطقه خاص و قرنطینه است که در طی آن باید اسرار پنهان بازی را کشف کنید و دلیل این سفر پرخطر را کشف کنید. سازنده قسمت هایی از گیم پلی را نشان داد و متوجه شدیم که با یک بازی رانندگی سبک بقا با دوربین اول شخص روبرو هستیم. لازم به ذکر است تمامی قطعات خودرو با توجه ویژه به شبیه سازی رانندگی قابل ارتقا و تعویض می باشد. علاوه بر رانندگی، باید از ماشین پیاده شوید و منابع را جمع آوری کنید.

نکته قابل توجه در گیم پلی، معرفی سیستم های جدیدی است که در بازی های قبلی ندیده بودیم. این سیستم ها آزادی عمل و خلاقیت بیشتری را در اختیار بازیکن قرار می دهند. بازیکن بسته به تصمیمات خود می تواند محیط موجود را جستجو کند و این بازی تنها یک پاسخ و روند مشخصی ندارد. خطرات ویژه ای مانند طوفان نیز بر سر راه بازیکن قرار می گیرد و بقا کار آسانی نیست. موسیقی متن Pacific Drive توسط Wilbert Roget ساخته شده و بیش از پانزده آهنگ خاص در بازی استفاده شده است. با تماشای تریلر معرفی می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بازی رانندگی در سبک Survival Pacific Drive برای PS5 و PC معرفی شد

تریلر معرفی بازی رانندگی پلی استیشن Pacific Drive

بازی‌های رانندگی چند سال گذشته بیشتر روی جنبه شبیه‌سازی تمرکز کرده‌اند، اما Pacific Drive می‌خواهد داستانی خاص را در دل فضایی ترسناک اما زیبا روایت کند. به گفته سازنده، بازی جدید در سال 2023 برای کنسول PS5 و PC منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار دقیق آن مشخص نیست. در مورد این بازی چه فکر می کنی؟

منبع: Gematsu