منو سایت

بازی در سبک بقا جهان باز ترمیناتور توسط Nacon ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی در سبک بقا جهان باز ترمیناتور توسط Nacon ارائه شد

شرکت Nacon در جدیدترین رویداد سالانه خود بازی های مختلفی را ارائه کرد. در پایان برنامه سورپرایز بزرگ این ناشر فرانسوی فاش شد و شاهد اجرا بود بازی نابودگر تازه وارد بودیم بازی جدید ترمیناتور یک بازی بقا در جهان باز است که در دنیای پسا آخرالزمانی اتفاق می افتد و بمب هسته ای اسکای نت دنیا را نابود کرده است.

به گزارش پارسی گیم، رویداد Nacon Connect 2022 با تیزر جدیدی از بازی ترمیناتور همراه شد. این بازی برخلاف سایر نسخه ها در سبک بقا منتشر خواهد شد و توسط استودیو میلان شرکت Nacon نیز در حال ساخت است. کاوش در دنیای بازی نیز رایگان است. وقایع بازی نیز بین Doomsday (حمله اتمی اسکای نت و پایان زمان) و تشکیل گروه مقاومت کانر رخ می دهد.

تیزر کوتاه منتشر شده اسکلت ترمیناتور T-800 را به همراه لوگوی استودیو میلان و بدون جزئیات رسمی نشان می دهد. این بازی جدید که هنوز نامش اعلام نشده است. داستانی کاملاً جدید بر اساس و با الهام از وقایع فیلم‌های اصلی روایت می‌کند. استودیو میلان در حال حاضر روی بازی Rims Racer کار می‌کند و مدت‌هاست که سرنخ‌هایی درباره بازی جدید Terminator به طرفداران می‌دهد.

بازی ترمیناتور جدید ترمیناتور

بازی جدید از سری ترمیناتور

استودیو Milan Nacon هنوز آماده نمایش است بازی نابودگر جدید نیست و تیزر فقط هنر بازی را نشان می دهد و حال و هوای محیط بازی را درک می کنیم. به نظر می رسد هنوز با انتشار فاصله زیادی دارد. گفتید که سری Terminator سابقه خوبی در زمینه بازی های ویدیویی ندارد و تاکنون هیچ بازی منحصر به فردی از این فرنچایز ساخته نشده است. به عنوان مثال Terminator Resistance که در سال 2019 منتشر شد؛ نشان داد که این سریال از نظر فنی تغییری نکرده و نیاز به توجه بیشتری دارد.

از قبل می دانیم که بازی جدید Terminator هم برای PC و هم برای کنسول های بازی منتشر خواهد شد. مطمئن نیستید که آیا کنسول های نسل نهم هدف قرار می گیرند یا خیر؟ امیدواریم استودیو میلان بتواند دنیای آخرالزمانی جیمز کامرون را به شکلی شایسته ارائه کند و شاهد یک نقطه عطف مهم در بازی های این مجموعه باشیم. Nacon بازی های دیگری را نیز معرفی کرد و در نهایت تریلر گیم پلی بازی The Lord of the Rings Gollum را به نمایش گذاشت.

Nacon یک انتشارات فرانسوی است که در سال های اخیر پیشرفت زیادی داشته و پروژه های زیادی در حال توسعه دارد. نظر شما در مورد بازی جدید ترمیناتور چیست؟ آیا از بازی های این مجموعه راضی هستید؟

منبع: IGN