منو سایت

بازی جدید Witcher فردا 25 تیرماه منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید Witcher فردا 25 تیرماه منتشر خواهد شد

فردا 16 جولای شاید دانلود بازی جدید ویچر ما خواهیم بود در حالی که هنوز راه زیادی تا انتشار بازی The Witcher 4 باقی مانده است. CD Projekt RED اعلام کرده است که نسخه مستقل The Gwent فردا منتشر خواهد شد. Gwent به عنوان یک مینی بازی شروع شد، نسخه آنلاین آن منتشر شد و فردا می توانید نسخه مستقل آن را با قیمت 10 دلار خریداری کنید.

طبق آخرین اخبار بازی و به نقل از IGN، بازی Gwent: Rogue Mage این فیلم که در ابتدا با نام Project Golden Nekker شناخته می شد، سرانجام متوقف شد و فردا 7 جولای منتشر خواهد شد. این بازی در ابتدا به عنوان یک “افزونه تک نفره” برای بازی آنلاین Gwent توسعه داده شد و ما در نهایت یک نسخه کاملا مستقل و آفلاین از این مینی بازی را دریافت می کنیم. قیمت نسخه استاندارد 10 دلار و نسخه پرمیوم با پوسته ها و عناصر تزئینی مختلف 20 دلار به فروش می رسد. این نسخه چند کارت جایزه نیز به مخاطب می دهد.

Gwent: Rogue Mage بازی جدید Witcher

ویژگی های بازی Gwent: Rogue Mage

ولادیمیر تورتسف، کارگردان بازی Gwent: Rogue Mage در گفتگو با IGN ویژگی های اصلی بازی را فاش کرد. او گفت که سال ها پس از انتشار The Witcher 3، بسیاری از بازیکنان همچنان به تجربه Gwent علاقه مند بودند و نسخه آنلاین آن را بازی کردند. این موضوع باعث شد تا سازندگان تصمیم به ساخت یک بازی مستقل بگیرند. وی در ادامه افزود:

در حالی که نسخه چند نفره Gwent یک بازی واقعا عالی برای افرادی بود که به دنبال تجربه PvP هستند. ما متوجه شده ایم که بسیاری از بازیکنان Witcher به دلایل مختلف از یک مینی بازی اصلی لذت می برند. با Rogue Mage، هدف ما این است که به این مخاطبان دلیل جدیدی برای تجربه یک نسخه مدرن از Gwent در قالبی که آنها ترجیح می دهند ارائه دهیم.

انتشار بازی جدید Witcher در 16 جولای یک شگفتی بزرگ بود. زیرا تاریخ انتشار آن دقیقاً اعلام نشده بود و استودیو تصمیم گرفت آن را به یکباره منتشر کند. به هر حال می توانید از فردا دانلود بازی Gwent Rogue Mage را شروع کنید و تجربه بازی مدرن Gwent را داشته باشید. لازم به ذکر است که هیچ تغییری در روند وی ایجاد نشده است. اما افزودن یک عنصر سرکش به این مینی بازی موفقیت بزرگی برای The Witcher بود.

کارگردان بازی گفت که چشیدن تمام محتوای بازی حدود 30 ساعت طول می کشد. این بازی همچنین یک پیش درآمد است که صدها سال قبل از ماجراهای گرالت جریان دارد. البته تمرکز بازی روی روایت نیست و فقط گیم پلی در نظر گرفته شده است. به زودی می‌توانیم محتوای جدید بازی Gwent و Witcher را تجربه کنیم.

منبع: PCGAMER