منو سایت

بازی جدید Assassin’s Creed در ژاپن فئودالی معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید Assassin's Creed در ژاپن فئودالی معرفی شد

پس از مدت ها انتظار، بازی Assassin’s Creed Infinity به طور رسمی در رویداد Ubisoft Forward معرفی شد. این محصول یوبی سافت در واقع یک پلتفرم و هاب جدید است که از طریق آن می توانید به بازی های مختلف Assassin’s Creed دسترسی داشته باشید. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، علاوه بر ارائه Assassin’s Creed Infinity، دو اثر ارائه شد که می توان آنها را به عنوان بخشی از این مرکز تجربه کرد. بر همین اساس، بازی جدید Assassin’s Creed در ژاپن فئودالی می گذرد.

مارک الکسیس کوت، معاون و تهیه کننده اجرایی Assassin’s Creed Series درباره Assassin’s Creed Infinity گفت: «Assassin’s Creed Infinity یک بازی نیست. در واقع این محصول پلتفرمی است که تنها راه تجربه بازی های آینده سری Assassin’s Creed محسوب می شود. Assassin’s Creed Infinity به عنوان یک مرکز عمل می کند که تمام آثار و بازیکنان مختلف را در یک مکان گرد هم می آورد.

پلتفرم Assassin’s Creed Infinity شامل بازی های مختلفی خواهد بود که به نظر می رسد اولین آنها Assassin’s Creed Codename Red نام داشته باشد. Marc Alexis Côté این اثر را «گل سرسبد بعدی سری Assassin’s Creed و آینده دنیای باز و بازی های نقش آفرینی یوبی سافت» نامیده است. بازی جدید سری Assassin’s Creed در ژاپن فئودال اتفاق خواهد افتاد. بسیاری از بازیکنان می خواستند یوبی سافت این دوره تاریخی را به آثار خود اضافه کند. تریلر Assassin’s Creed Codename Red یک شینوبی را نشان می دهد که با شمشیر در دست از روی سقفی شیبدار می پرد و تیغه پنهان خود را آماده می کند.

قاتلان عقیده

Assassin’s Creed Infinity بر روی کارهای آینده این سری تمرکز خواهد کرد

بازی جدید Assassin’s Creed در ژاپن فئودالی توسط Ubisoft Quebec ساخته خواهد شد. جاناتان دومونت، مدیر نوآوری Assassin’s Creed Odyssey و Immortals Fenyx Rising، رهبری تیم تولید را بر عهده دارد. مارک الکسیس کوت علاوه بر Assassin’s Creed Codename Red، بازی دیگری را معرفی کرده است که در قالب Assassin’s Creed Infinity عرضه خواهد شد. این اثر که با نام Assassin’s Creed Codename Hexe شناخته می شود توسط Ubisoft Montreal در حال توسعه است. کلینت هاوکینگ، کارگردان Far Cry 2، Splinter Cell: Chaos Theory و Watch Dogs: Legion کارگردانی بازی مذکور را بر عهده دارد. مارک الکسیس کوت Assassin’s Creed Codename Hexe را «گل سرسبد جدید سری Assassin’s Creed» و تجربه ای متفاوت از این سری نامید.

با وجود اینکه تریلری از بازی مذکور پخش شد اما هیچ یک از قسمت های آن از جمله داستان و شخصیت اصلی در قالب آن دیده نمی شود. با بررسی لوگوی بازی Assassin’s Creed Codename Hexe می توان فرضیه هایی را در این زمینه مطرح کرد. لوگوی مثلثی سری Assassin’s Creed از شاخه ها و ریسمان ساخته شده است که شبیه طلسم جادوگر است که از شاخه درخت آویزان شده است. در پایان تریلر معرفی بازی، نسخه اصلی لوگو با طلسم ها و یک ستاره هفت پر در پشت آن دیده می شود. با توجه به موسیقی وهم انگیز استفاده شده در تریلر بازی Assassin’s Creed Codename Hexe، حال و هوای آن و استفاده از کلمه آلمانی witch در اسم رمز این اثر، می توان نتیجه گرفت که تمرکز اصلی بازی مذکور شکار جادوگر است. محاکمه جادوگران بامبرگ، که در سال 1600 در پس زمینه جنگ سی ساله برگزار شد، یک گزینه محتمل به نظر می رسد. تاکنون هیچ اطلاعات رسمی از یوبی سافت در دست نیست.

Assassin’s Creed Codename Red و Assassin’s Creed Codename Hexe تنها دو بازی هستند که در پلتفرم Assassin’s Creed Infinity ارائه می شوند. مارک الکسیس کوت اعلام کرد که به لطف این پلتفرم شاهد بازگشت بازی های چند نفره Assassin’s Creed خواهیم بود. وی در این رابطه گفت: ما به دنبال این هستیم که چگونه می توانیم تجربیات مستقل و چند نفره را به دنیای سری Assassin’s Creed برگردانیم و در Assassin’s Creed Infinity آن ها را به هم گره بزنیم.

Assassin's Creed در ژاپن فئودال

احتمالاً جادوگران تمرکز اصلی Assassin’s Creed Hexe هستند

در حال حاضر مشخص نیست که یوبی سافت قصد دارد کدام یک از حالت های چند نفره Assassin’s Creed را بازگرداند. این حالت ها احتمالا شبیه به Assassin’s Creed 2 یا Assassin’s Creed Unity خواهند بود. با این حال، استفاده از عبارت “مستقل” نشان می دهد که تجربیات چند نفره سری Assassin’s Creed احتمالاً مشابه Call of Duty’s Warzone عمل می کند و از Assassin’s Creed Infinity پرچمدار جدا خواهد بود. انتظار نمی رود این آثار تا سال آینده در دسترس باشند.

نظر شما در مورد بازی جدید Assassin’s Creed که در ژاپن فئودال جریان دارد چیست؟ آیا فکر می کنید استفاده از این داستان مورد استقبال قرار می گیرد؟ نظر شما در مورد بازی Assassin’s Creed Codename Hexe و پلتفرمر Assassin’s Creed Infinity چیست؟ آیا این موارد نظر شما را جلب کرده است؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN