منو سایت

+ بازی جدید و حالت عکس Dying Light 2 به زودی در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
+ بازی جدید و حالت عکس Dying Light 2 به زودی در دسترس خواهد بود

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو Techland با ارائه اطلاعاتی در مورد بسته الحاقی Dying Light 2 اعلام کرد که New Game + و Photo Mode Dying Light 2 به زودی در دسترس قرار خواهند گرفت.

بازی Dying Light 2: Stay Human در اوایل ماه گذشته پس از مدت ها انتظار برای بازیکنان عرضه شد. این محصول استودیو تکلند به دلیل عملکرد عالی خود در زمینه سیستم های مبارزه و پارکور مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. استودیوی بازی سازی Dinglight 2 از این افکت پشتیبانی خوبی دارد. این امر باعث بهبود تجربه بازی و لذت بردن بازیکنان بیشتر از قبل شد. استودیو Techland اعلام کرده است که در آینده ای نزدیک + بازی جدید و حالت عکس برای Dying Light 2 اضافه خواهد شد.

تایمینگ اسمکتالا، طراح ارشد Diving Light 2، اخیراً مصاحبه ای با Game Informer داشته است. او در این مصاحبه به برنامه های آینده استودیو تکلند و ویژگی های مورد نظر طرفداران اشاره کرد. طبق گفته Timon Smektala، New Game Plus، حالت تیراندازی و سطح دشواری اضافی مورد نیاز اکثر بازیکنان است. Dying Light 2، طراح اصلی بازی گفت: «اینها ویژگی هایی هستند که ما به آنها علاقه مندیم و در حال حاضر روی آنها کار می کنیم.

Timon Smektala تنها اضافه شدن New Game + و Photo Mode به Dying Light 2 را تایید کرد، البته به گفته او، بازیکنان و طرفداران Diving Light 2 برای تجربه این ویژگی ها نیازی به انتظار طولانی ندارند. طراح چیره دست گفت: نمی خواهم زیاد وارد جزئیات شوم. با این حال، در آینده ای نزدیک، بازیکنان شاهد اضافه شدن این ویژگی ها به بازی خواهند بود.

بازی Dying Light 2 Dying Light 2

استودیو تک‌لند قصد دارد بازی Dying Light 2 را به مدت پنج سال حفظ کند

بر اساس برنامه های پنج ساله Techland Studio، به نظر می رسد که محتوای جدید زیادی در اختیار بازیکنان Dying Light 2 قرار خواهد گرفت.Timon Smektala بسته الحاقی Dying Light 2 را منحصر به فرد توصیف کرد و هیجان خود را از واکنش طرفداران ابراز کرد. او گفت: «بعضی از ما روی ایده هایی کار می کنیم که کمی غیرعادی هستند. ما در آینده خواهیم دید که جامعه بازی‌ها چه واکنشی نسبت به آن‌ها نشان خواهند داد، اما من واقعاً به آنها خوشبین هستم.

این گفته طراح اصلی Dying Light 2 با گفته های قبلی استودیو Techland مطابقت دارد. این استودیو قبلاً اعلام کرده بود که باید در DLC برای DLC 2 “منتظر موارد غیر منتظره” باشید.

محتوای اضافه شده به Dying Light 2 در سال اول، بخش‌های تک‌نفره و چند نفره را در کار گسترش می‌دهد. با این حال، تیمون اسمکتالا تایید کرد که استودیو هنوز تاریخچه Diving Light 2 را پس از پایان اصلی گسترش نداده است. در عوض وقایع بسته تکمیلی روایی این اثر به موازات داستان اصلی رخ می دهد.

تیمون اسمکتالا توضیح می‌دهد: «در برخی مواقع، ما شروع به اضافه کردن بخش‌های جدید به تاریخچه بازی بعد از پایان اصلی می‌کنیم. ما ایده های متفاوتی داریم. اجرای این ایده ها روی کاغذ امیدوارکننده به نظر می رسد. اما بدون شک یک چالش خواهد بود.»

نظر شما در مورد استفاده از ویژگی های New Game + و Photo Mode Dying Light 2 چیست؟ آیا منتظر اضافه شدن آنها هستید؟ به نظر شما استودیو تک لند با ارائه مطالب و بخش های جدید می تواند بینندگان بیشتری را جذب کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GamesRadar