منو سایت

بازی جدید هیدئو کوجیما صنعت فیلم و بازی را متحول کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید هیدئو کوجیما صنعت فیلم و بازی را متحول کرده است

هیدئو کوجیماخالق متال گیر سالید و دث استرندینگ اخیرا در گفتگو با گاردین در مورد بازی جدید خود صحبت کرده است. به گفته وی، بازی جدید “به عنوان یک محیط جدید” کار خواهد کرد و در صورت موفقیت، تحول جدیدی در صنعت بازی و فیلم ایجاد خواهد کرد. شایعات مختلفی در مورد بازی جدید او وجود دارد و مشخص نیست که کدام بازی است.

کوجیما در مورد بازی جدیدش با گاردین صحبت کرد. مثل همیشه وارد جزئیات نشد و کاملا بسته توضیحات مختصری در این باره داد. وی در این خصوص گفت: به نظر می رسد محیط و سبک جدیدی است. اگر موفق شود، خیلی چیزها نه تنها در صنعت بازی، بلکه در صنعت فیلم نیز تغییر خواهد کرد.” علاقه به سینما و سینما

این طراح در ادامه درباره چالش‌های ایجاد یک زیرساخت قوی برای بازی جدیدش صحبت کرد: «شما می‌توانید آزمایش‌های موفقیت‌آمیزی داشته باشید، اما بین آزمایش و لحظه‌ای که چیزی می‌تواند مورد استفاده روزمره قرار گیرد، فاصله زیادی وجود دارد.» به نظر می‌رسد او به این موضوع اشاره می‌کند. برای ترساندن بازی Overdose که چندی پیش توسط منابع مختلف فاش شد. این بازی تنها پروژه Kojima Productions نیست، بلکه دومین بازی با نام Death Stranding 2 نیز با حضور افراد مشهور ساخته شده است.

بازی جدید هیدئو کوجیما

بازی جدید هیدئو کوجیما

هیدئو کوجیما در ماه ژوئن از توسعه بازی برای Xbox خبر داد. او می‌گوید که مدت‌ها منتظر ساخت یک بازی جدید بوده و بالاخره فناوری برای ساخت آن وجود دارد. کوجیما در آن زمان گفت: “این همان بازیی است که من همیشه می خواستم بسازم.” تاکنون هیچ اطلاعاتی از این اثر منتشر نشده و در گفتگو با مجله گاردین توضیحی داده نشده است. باید گفت که کوجیما در ساخت هر بازی آن را مدیوم و سبک جدیدی می داند و در مورد Death Stranding هم همین را گفته است. وی در پایان سخنان خود گفت: مرد شماره یک کار بسیار سختی دارد اما همیشه دوست دارم شماره یک باشم و در آن جایگاه بمانم.

طبق اخبار جدید، حضور ال فانینگ در بازی کوجیما قطعی شده است. تصویر مرموزی که در نمایشگاه بازی توکیو به نمایش درآمد، چهره فردی آشنا را نشان می داد و یکی از خبرنگاران با انتشار تصویر اصلی حضور ال فانینگ را تایید کرد. به گفته منابع، این تصویر مربوط به دنباله بازی Death Stranding است. شایعه دیگری به حضور مارگارت کوالی به عنوان شخصیت اصلی در بازی جدید اشاره دارد. طبق گزارش ها، بازی جدید هیدئو کوجیما در مراسم Game Awards امسال معرفی خواهد شد.

منبع: VGC