منو سایت

بازی جدید مهدی پیغمی نسب شاهکار جدیدی در راه است؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید مهدی پیغمی نسب شاهکار جدیدی در راه است؟

مهدی پیغمی نسب او یکی از بهترین بازی سازان مستقل ایرانی است که با کمک همسرش توانسته موفقیت بزرگی را برای پروژه بزرگ هادس حتی در سطح بین المللی به ارمغان بیاورد و بدون شک وجود چنین افرادی ما را یک قدم به صنعت ایران نزدیک تر خواهد کرد. هدایت بازی در حالی که تمامی گیمرهای موبایل منتظر انتشار نسخه سوم Hades یا انتشار قسمت آنلاین این بازی هستند، مهدی پیغامی نسب اخیرا در صفحه شخصی خود (اینستاگرام) استوری هایی از این بازی جدید منتشر کرده است که سر و صدای زیادی به پا کرده است. تبدیل به موبایلی برای گیمرهای ایرانی شده است.

در ادامه می خواهیم ببینیم بازی جدید مهدی پیغامی نسب در چه سبکی است و چه زمانی عرضه می شود؟
لطفا تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید.

نام یا سبک بازی جدید مهدی پیغمی نسب سازنده بازی هادس چیست؟

خب به گفته خودش و استوری های درج شده در صفحه اینستاگرام مهدی پیغمی نسب، متاسفانه یا خوشبختانه با هادس 3 مواجه نخواهیم شد.

متأسفانه به این معنا که بسیاری از جمله من علاقه مند به تجربه نسخه جدید Hades (نسخه سوم) بودیم و خوشبختانه به این معنا که این سازنده بازی سخت کوش مهارت ها و توانایی های خود را در پروژه جدید به اثبات خواهد رساند و نکته ممکن است تمرکز بازی جدیدش نقشه باشد و جهان که به گفته خودش 216 کیلومتر منطقه ای است که واقعاً فکر نمی کنم در بازی های ایران چنین اتفاقی افتاده باشد و اگر هم اینطور بوده است. شخصا بدانند

مرتبط با مهدی پیغامی نسب

جزئیات بازی، نام و حتی سبک بازی هنوز به بیرون درز نکرده است، اما انتظار می رود به زودی جزئیات واضح تری از بازی منتشر شود، زیرا داستان های اخیر در بازه های زمانی کوتاه تری منتشر شده است.

با این حال، بر اساس داستان های منتشر شده، به نظر می رسد که پروژه بسیار بزرگتر و جاه طلبانه تری نسبت به سریال هادس در پیش داریم.

فینال اخبار بازی ویدیوها و بازی های PlayMag Media را دنبال کنید!

نظر شما در مورد مهدی پیغامی نسب و بازی جدیدش چیست و در مورد آن چه پیش بینی می کنید؟
لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

منبع: بازی Mag

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید

[کل: 1 میانگین: 5]