بازی جدید مارول توسط Electronic Arts ساخته شده است

بازی جدید مارول توسط Electronic Arts ساخته شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، نیک بیکر موسس رسانه XboxEra اعلام کرد که الکترونیک آرتز قصد دارد یک بازی جدید بر اساس مارول بسازد.

مارول یکی از شرکت های پیشرو در زمینه سرگرمی است که به لطف کمیک ها، فیلم ها، سریال های تلویزیونی و بازی های ویدئویی میلیون ها بیننده در سراسر جهان دارد. آخرین اقتباس از بازی شخصیت های این شرکت با نام Midnight Suns شناخته می شود و استودیوی Firaxis مسئولیت ساخت آن را بر عهده دارد و علاوه بر این استودیو Insomniac Games در حال کار بر روی دومین اثر خود برای Spider-Man یعنی Marvel’s Spider-Man 2 است.در این بین باید مارول اسنپ (تولید شده توسط استودیو دوم شام) و محصول ناشناس امی هنینگ که بر اساس شخصیت های مارول ساخته شده را فراموش نکنید.

با وجود پروژه‌های در دست ساخت زیاد، به نظر نمی‌رسد آثار اقتباس‌شده از مجموعه‌های مارول به همین جا ختم شوند. نیک بیکر، یکی از بنیانگذاران رسانه XboxEra اخیراً اعلام کرد که EA قصد دارد یک کار جدید مبتنی بر مارول انجام دهد. نیک بیکر این خبر را در قالب قسمت اخیر پادکست XboxEra به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد. اگرچه اعلام کرد که محصول جدید الکترونیک آرتز از کارهای مارول اقتباس شده است، اما از افشای اطلاعات بیشتر خودداری کرد. علاوه بر این، مدت زمان این اثر و اینکه کدام استودیو تولید آن را بر عهده دارد، هنوز مشخص نیست.

مشخص نیست که EA از کدام شخصیت های مارول استفاده می کند

با توجه به اینکه استودیو DICE در حال کار بر روی سری Battlefield است، استودیوی BioWare در حال کار بر روی بازی‌های جدید Dragon Age: Dreadwolf و Mass Effect است و استودیوی Respawn در حال کار بر روی Star Wars: Jedi Survivor است و می‌توان نتیجه گرفت که بازی جدید مارول از Motive استودیو ساخته خواهد شد. این استودیو در حال حاضر در حال ساخت نسخه بازسازی شده Dead Space است که در 27 ژانویه 2023 منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد ایجاد یک اثر جدید مبتنی بر مارول از Electronic Arts چیست؟ به نظر شما کدام شخصیت ها در این اثر حضور خواهند داشت؟ با توجه به تعداد زیاد آثار اقتباس شده از دنیای مارول، احتمال موفقیت محصول EA چقدر است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt