منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی جدید مارول با حضور کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه امروز معرفی خواهد شد

بازی جدید مارول با حضور کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه امروز معرفی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید مارول با حضور کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه امروز معرفی خواهد شد

امی هنیگ مدتی پیش استودیو Skydance New Media را فاش کرد و رسما ساخت یک بازی در دنیای مارول را تایید کرد. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، سازنده Uncharted در حال کار بر روی اثری متفاوت با حضور Black Panther و کاپیتان آمریکا این بازی در جنگ جهانی دوم می گذرد و ما امروز در رویداد مشترک مارول و دیزنی با بازی جدید آشنا شدیم.

رویداد معرفی بازی مشترک مارول و دیزنی امروز برگزار می شود و با پروژه های در دست ساخت آشنا خواهیم شد. شایعات جدیدی در مورد داستان بازی مارول امی هنیگ منتشر شده و توجه طرفداران را به خود جلب کرده است. مهر پارسال بود که متوجه پروژه تخیلی و پرفروش دنیای مارول شدیم. گفته می شود این بازی یک بازی اکشن ماجراجویی است که در دوران جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد.

بازی Captain America Marvel

سازنده بازی Marvel Uncharted

به گزارش MCU Status، داستان بازی Uncharted مارول با حضور دو ابرقهرمان Black Panther و Captain America روایت می شود. مکان و زمان جنگ جهانی دوم خواهد بود و بازیکنان با نیروهای Hydra مبارزه خواهند کرد. در این میان، شایعات قبلی به ساخت بازی Fantastic Four یا Ant-Man اشاره می کرد و به نظر می رسد که آن شایعات صحت نداشته باشند.

لازم به ذکر است که Eurogamer شایعه جدید را تایید کرده و می گوید این اطلاعات صحت دارد. یعنی بازی مارول امی هنیگ داستان دو قهرمان کاپیتان آمریکا و بلک پنتر را روایت می کند و باید دید همکاری این دو چگونه خواهد بود. لازم به ذکر است که مراسم نمایش بازی مارول و دیزنی امروز 18 شهریور برگزار می شود و احتمال نمایش بازی Marvel Spider-Man 2 وجود دارد و این تنها پروژه امی هنیگ خالق نیست. Uncharted، اما طبق اعلامیه ها قرار است یک بازی جنگ ستارگان در ژانر اکشن ماجراجویی نیز ساخته شود.

دیزنی هنوز در مورد بازی Star Wars Skydance New Media صحبت نکرده است و ما انتظار داریم که این بازی در مراسم امشب رونمایی شود. شایعه دیگری مبنی بر ساخت یک بازی Black Panther توسط EA وجود دارد و استودیوی جدید آنها در حال کار بر روی این سری است. بازی EA در مراحل اولیه خود است و قرار است یک بازی تک نفره و جهان باز باشد و بازیکنان کار خود را به عنوان یک Black Panther جدید شروع کنند.
رویداد مشترک مارول و دیزنی ساعت 00:30 به وقت ایران پخش می شود و نمی دانیم چه بازی هایی در این رویداد حضور دارند. منتظر اخبار بیشتر باشید.

منبع: Eurogamer