منو سایت

بازی جدید خالق Yakuza شبیه به فیلم های تارانتینو خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید خالق Yakuza شبیه به فیلم های تارانتینو خواهد بود

توشیهیرو ناگوشی، خالق بازی یاکوزا اطلاعات جدیدی از بازی جدید خود منتشر می کند. او مدتی پیش سگا را ترک کرد و استودیوی خود را زیر نظر NetEase راه اندازی کرد. او می گوید که بازی جدید از فرمول برنده یاکوزا جدا نخواهد شد و می خواهد اثری بسازد که ترکیبی از خشونت و طنز را در خود داشته باشد. ترکیبی که در فیلم های تارانتینو می بینیم.

به گزارش پارسی گیم، سازنده بازی Yakuza می گوید هنوز نمی تواند اطلاعاتی در مورد بازی جدیدش به اشتراک بگذارد. اما می تواند ایده اصلی بازی را نشان دهد. خشونت بدون شک یکی از عناصر بازی خواهد بود و او نمی خواهد بازی را به یک ماجرای هیجان انگیز یا ترسناک تبدیل کند، بلکه می خواهد عناصر طنز را در آن داشته باشد. او در این باره گفت:

خالق یاکوزامن می خواهم بازی جدیدم بیشتر شبیه یک فیلم تارانتینو باشد، بنابراین شوخی باید وجود داشته باشد. آثاری که فقط ترسناک یا خونین و وحشیانه هستند با سلیقه من سازگار نیستند. من یک لمس انسانی، کمی حماقت و جدیت می خواهم، و این چیزی است که در حال حاضر با روحیه من سازگار است.

یک بازی جدید از سازنده Yakuza

یک بازی جدید از سازنده Yakuza

در ادامه مصاحبه از سازنده بازی Yakuza در مورد زمان ارائه بازی جدید سوال می شود. او می‌گوید که یک ایده کلی دارد و باید به بازی زمان بدهد. فکر می کنم توسعه دهندگان بازی را زودتر از بقیه معرفی کنم.» به نظر می رسد بازی جدید او ترکیبی از آثار سری Yakuza باشد و همچنان از آن فرمول برنده استفاده شود.

استودیو ناگوشی در ماه ژانویه با پشتیبانی شرکت چینی NetEase تاسیس شد. آنها بر ایجاد بازی های با کیفیت در سطح جهانی تمرکز می کنند. خالق Yakuza می خواهد یک بازی ساز باقی بماند و آزادی عمل کامل در روند ساخت داشته باشد. او در بخشی دیگر از این مصاحبه می گوید که دلیل جدا شدنش از سگا این بوده که می خواست به بازی سازی ادامه دهد. او می گوید که در سگا نقش مدیرعامل را بازی کرده و از آن خوشش نمی آید. او یک بازیساز است و از وظایف مدیریتی که او را از بازی دور می کند. خوشحال نیست

در چند سال گذشته، بارها با مدیران سگا صحبت کرده ام و به آنها گفته ام که نمی خواهم مدیرعامل باشم. من یک گیمر و بازی‌ساز هستم و می‌خواهم حرفه‌ام را در همین مسیر پیش ببرم. من به این نتیجه رسیدم که ایجاد شرکت خودم و جدا شدن از سگا گزینه بهتری خواهد بود. سگا اکنون می تواند شخص دیگری را به عنوان مدیر عامل آینده خود آموزش دهد.

به گفته سازنده Yakuza، به زودی اطلاعات جدیدی از بازی جدید به دست خواهیم آورد.

منبع: VGC