منو سایت

بازی جدید جیمز باند تا سال 2025 منتشر نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید جیمز باند تا سال 2025 منتشر نخواهد شد

طبق صورت های مالی استودیو دانمارکی IO Interactive، در دوره اخیر این استودیو درآمد نسبتا کمی داشته و پروژه ساخت نسخه جدید بازی جیمز باند این پروژه که با نام Project 007 شناخته می شود، حداقل تا سال 2025 اجرا خواهد شد و تا آن زمان منتشر نخواهد شد. علاوه بر این، استودیوی خلاق IO Interactive در حال حاضر بازی محبوب Hitman 3 را در سال 2021 منتشر کرده است و در حال حاضر در حال توسعه نسخه جدیدی از این بازی برای جیمز باند است.

این گزارش مالی توسط یکی از کاربران توییتر نامگذاری شده است DarkDetective به اشتراک گذاشت و اشاره کرد که Studio IO انتظار دارد تا پایان سال 2022 بین 450 تا 500 میلیون کرون (60 تا 67 میلیون دلار) درآمد ایجاد کند، اما انتظار می‌رود این رقم کمتر از انتظارات باشد. این نیز به دلیل عدم عرضه هیچ بازی تا دو سال آینده است که بتواند تاثیرگذار باشد.

به این ترتیب وی با اشاره به بازی Hitman 3 استودیوی IO می گوید: چندین سال متوالی به دلیل انتشار یک عنوان درآمد و سود خوبی داشتیم، اکنون این احتمال جدی وجود دارد که در دو سال آینده دامنه سود ما به میزان قابل توجهی کاهش یابد. . این نیز به دلیل مراحل طولانی توسعه است که در پیش روی ما قرار دارد. بنابراین در سال های 2024 و 2025 به وضوح می توانید این کاهش درآمد را مشاهده کنید.

بازی جیمز باند

زمان انتشار بازی جیمز باند است

این بیانیه حاکی از آن است که این استودیو تا سال 2025 عناوین جدیدی از جمله بازی جدید جیمز باند را منتشر نخواهد کرد. بازی Project 007 با وجود ارائه رسمی هنوز به صورت رسمی نامگذاری نشده است و همانطور که می دانید ما آن را به صورت کد و موقت می شناسیم. عنوان.

در ژانویه 2021، هاکان آبراک، رئیس استودیو، اظهار داشت که این نسخه به فیلم‌ها و بازیگران قبلی جیمز باند متکی نخواهد بود، در عوض استودیو قصد داشت جهان جیمز باند را از ابتدا بسازد. او همچنین سال گذشته تایید کرد که IO در حال کار بر روی پروژه‌های دیگری به غیر از Project 007 است. یکی از آنها یک بازی با مضمون اژدها است که گفته می‌شود انحصاری Xbox است، اما به دلیل تعهدات مالی استودیو طبیعتاً چند مورد طول می‌کشد. سال برای توسعه

همچنین این پروژه جدید توسط Studio IO داستانی کاملاً جدید در مورد جیمز باند ارائه می دهد و بازیکنان در نقش مامور مخفی معروف قرار می گیرند و تجربه ای کاملاً جدید از این فرنچایز به دست می آورند. این امکان وجود دارد که این بازی جدید تحت تأثیر سری بازی های Hitman قرار گیرد یا مانند فیلم های جیمز باند اکشن و جنجالی باشد. با این حال، باید منتظر اطلاعات بیشتر در مورد آن باشیم.

منبع: videogamechronicle