منو سایت

بازی جدید از سری Need for Speed ​​دارای عناصر انیمه خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید از سری Need for Speed ​​دارای عناصر انیمه خواهد بود

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، گزارش ها حاکی از آن است که بازی جدید سری Need for Speed ​​(Need for Speed) در نسخه ای تخیلی از شیکاگو کار می کند و با طراحی «واقع گرایانه» با عناصر انیمه ترکیب می شود. سبک.

جف گراب، روزنامه‌نگار معروف در صنعت بازی‌های ویدیویی، در مورد بازی بعدی سری Need for Speed ​​گراب‌سناک صحبت می‌کند. به گفته وی، بازی بعدی از سری معروف مسابقه ای EA سبک طراحی جدید و خیره کننده ای خواهد داشت.

جف گراب گفت: «بازی جدید Need for Speed ​​واقع گرایانه خواهد بود. اما حاوی عناصر انیمه نیز خواهد بود. وقتی یک تبلیغ ماشین یا چیزی شبیه به آن ظاهر می شود، ماشین را به عنوان شعله کارتون می بینید و مانند آن هنگام حرکت خاموش می شود. این سبک طراحی است که به نظر می رسد الکترونیک آرتز سعی در استفاده از آن دارد.

جف گراب همچنین توضیح داد که تعدادی از ویژگی‌های بخش چندنفره سری Need for Speed ​​در حال استفاده مجدد هستند. او گفت: “Autolog برای چند نفره بازگشته است.” “همچنین می توانید تمام قسمت های ماشین خود را شخصی سازی کنید.” Autolog یک شبکه اجتماعی در بازی است که قبلا در سری های قبلی Need for Speed ​​استفاده شده بود. این به بازیکنان اجازه می دهد تا به محتوای چند نفره دسترسی داشته باشند.

جف گراب در پایان گفت که بازی جدید سری Need for Speed ​​در نسخه داستانی شیکاگو با نام Lake Shore City اجرا خواهد شد. او توضیح داد:

اگرچه این یک نسخه تخیلی است، اما استودیو Criterion قصد دارد آن را طوری طراحی کند که احساس واقعی کند.

Need for Speed ​​سری Need for Speed

جدیدترین بازی از سری Need for Speed ​​در سال 2019 منتشر شد

هفته گذشته اعلام شد که بازی جدید از سری Need for Speed ​​در نوامبر سال جاری برای کنسول های نسل فعلی منتشر خواهد شد. الکترونیک آرتز در فوریه 2020 اعلام کرد که استودیو Criterion Games وظیفه توسعه سری Need for Speed ​​را بر عهده گرفته است. این به این دلیل است که EA قصد دارد ساختار استودیو Ghost Games را تغییر دهد. این استودیو تاکنون چهار بازی از سری Need for Speed ​​ساخته است که شامل Need for Speed ​​Heat می‌شود.

استودیوی Criterion Games، مستقر در بریتانیا، بیشتر به خاطر سری Burnout خود شناخته شده است. این استودیو همچنین دارای دو بازی از سری Need for Speed ​​به نام‌های Need for Speed: Hot Pursuit و Need for Speed: Most Wanted است. Criterion Games همچنین به استودیو Ghost Games در توسعه Need for Speed ​​Rivals کمک کرد.

نظر شما در مورد بازی جدید Need for Speed ​​چیست؟ آیا برای تجربه آن لحظه شماری می کنید؟ به نظر شما این مجموعه می تواند به روزهای اوج خود بازگردد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle