منو سایت

بازی جدید از سری Need for Speed ​​به زودی ارائه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید از سری Need for Speed ​​به زودی ارائه خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، شایعاتی در رسانه های مختلف منتشر شده است که از ارائه بازی جدید سری Need for Speed ​​(Need for Speed) با نام Need for Speed: Unbound در ماه آینده خبر می دهند.

اوایل سال جاری، EA اعلام کرد که رویداد سالانه EA Play Live امسال برگزار نخواهد شد و در عوض محصولات جدید این شرکت به روش های دیگری ارائه خواهند شد. اکنون گزارش هایی مبنی بر عرضه تعدادی از بازی های الکترونیک آرتز جدید در ماه آینده وجود دارد.

به تازگی تام هندرسون، اینسایدر معروف گفته است که شروع مجدد سری اسکیت در ماه جولای ارائه خواهد شد. اکنون مشخص شده است که این بازی تنها محصول جدید EA نیست که ماه آینده معرفی می شود. بر اساس گزارشی که اخیرا در Exputer Media منتشر شده است، تام هندرسون اعلام کرده است که بازی جدید سری Need for Speed ​​یکی از آثاری خواهد بود که الکترونیک آرتز در ماه جولای رونمایی و عرضه خواهد کرد.

جالب اینجاست که تام هندرسون جزئیاتی را که قبلا در گزارش خود منتشر شده بود تایید کرد. بر همین اساس، بازی جدید سری Need for Speed ​​سبک طراحی خاصی دارد و شبیه به انیمه است. تام هندرسون همچنین اعلام کرد که طراحی شخصیت Need for Speed: Unbound شبیه به سریال تلویزیونی The Boondocks است.

Need for Speed ​​سری Need for Speed: Unbound

بازی بعدی از سری Need for Speed ​​دارای بخش چند نفره خواهد بود

تام هندرسون در گزارش خود از قابلیت رویاپردازی با دیگر بازیکنان به عنوان یکی از ویژگی های اصلی بازی جدید سری Need for Speed ​​یاد می کند. با استفاده از این ویژگی می توانید سایر بازیکنان را در نقشه بازی مشاهده کنید و در مسیرهایی که به عنوان “بی نظیر” توصیف می شوند، با آنها رقابت کنید. Need for Speed: Unbound آشکارا دارای یک خط قطار بزرگ است که از آن عبور می کند. با این حال، هنوز مشخص نیست که چه نقشی در این مسابقات ایفا خواهد کرد.

اگرچه تام هندرسون در گزارش خود به Need for Speed: Unbound اشاره کرده است، اما مطمئن نیست که آیا بازی جدید Need for Speed ​​واقعاً با این نام شناخته می شود یا فقط با یک نام رمز. با این حال، به گفته وی، نامی که بیشتر از منابع شنیده می شود Need for Speed ​​Enbound است.

اوایل سال جاری اطلاعات مختلفی در قالب انتشار بازی جدید سری Need for Speed ​​برای پلتفرم های پلی استیشن 5، سری ایکس باکس اس، ایکس باکس سری و رایانه های شخصی فاش شد. بر این اساس مشخص شد که این بازی اثری از نسل ها نیست و کاربران کنسول های نسل هشتمی پلی استیشن و ایکس باکس قادر به تجربه آن نخواهند بود.

نظر شما در مورد ارائه بازی جدید از سری Need for Speed ​​در ماه آینده چیست؟ آیا این اثر می تواند وقفه های آثار آخر را جبران کند؟ به نظر شما Need for Speed: Unbound برای موفقیت و رقابت با سری Forza به چه چیزی نیاز دارد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt