منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی جدیدی از سری محبوب پلی استیشن اواخر امسال رونمایی خواهد شد

بازی جدیدی از سری محبوب پلی استیشن اواخر امسال رونمایی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدیدی از سری محبوب پلی استیشن اواخر امسال رونمایی خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی و به نقل از VGnewsinsider، سونی قصد دارد در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی سری محبوب پلی استیشن را احیا کند.

سونی برخی از مورد انتظارترین بازی های سال های اخیر را در سه ماهه اخیر منتشر کرده است. از جمله این آثار می توان به Horizon Forbidden West و Gran Turismo 7 اشاره کرد، علاوه بر این، Ghostwire: Tokyo، آخرین اثر Tango Gameworks برای پلی استیشن 5 نیز در چند هفته آینده منتشر خواهد شد. با این حال، طبق توییت های Isnider به نام VGnewsinsider، کار دیگری در حال انجام است. بر این اساس، یک سری محبوب پلی استیشن در سه ماهه چهارم سال 2022 افتتاح خواهد شد.

VGnewsinsider همچنین گفت که روند توسعه بازی “حدود 70٪” کامل شده است. سپس یکی از او می پرسد که آیا این سری معروف پلی استیشن جزو آثار مهمانی اول است یا از بازی های تازه وارد مهمانی؟ VGnewsinsider در پاسخ به این سوال گفت: من اطلاعات بیشتری در این باره دارم، اما قبل از انتشار خبر ترجیح می دهم منتظر بمانم تا آن را از منابع خودم بشنوم. این منبع داخلی یک منبع نسبتا ناشناخته است. با این حال، او ادعا می کند که حساب کاربری قبلی خود در توییتر به دلیل نقض قانون کپی رایت حذف شده است. در نتیجه، اظهارات او تنها می تواند شایعه باقی بماند.

مجموعه معروف پلی استیشن

سری Twisted Metal یکی از محبوب ترین سری های پلی استیشن است

بسیاری از بازی ها واجد شرایط معرفی به عنوان سری معروف پلی استیشن هستند که از زمان انتشار بازی های آن سال ها وجود داشته است. در ماه های اخیر شایعات زیادی در مورد احیای سریال Twisted Metal در رسانه های مختلف منتشر شده است. مدتی پیش اعلام شد که سازنده ریبوت Twisted Metal تغییر کرده است. بنابراین به جای استودیوی Lucid Games، استودیو Firesprite مسئولیت ساخت بازی مذکور را بر عهده خواهد داشت. همچنین روز گذشته اعلام شد که سریال اقتباسی از این سریال ساخته خواهد شد. گزینه های دیگر برای ساخت یک بازی جدید سری Sly Cooper و WipEout هستند.

نظر شما در مورد ارائه یک بازی جدید از سری محبوب پلی استیشن در اواخر امسال چیست؟ به نظر شما کدام سری از بازی های پلتفرم پلی استیشن احیا خواهند شد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt