منو سایت

بازی تک نفره سری Aliens با المان های اکشن ترسناک معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی تک نفره سری Aliens با المان های اکشن ترسناک معرفی شد

بازی Aliens Fireteam یک تیراندازی خوب و سوم شخص بود و بازی جدید این سری با نام Aliens: Dark Descent نیز به نظر می‌رسد یک تیراندازی رضایت‌بخش باشد. اما هیچ یک از این دو بازی مورد علاقه طرفداران نبود و هیچ کدام موفقیت Alien Isolation را تکرار نکردند. اخبار ساخت استودیو Survios Aliens یک بازی تک نفره است با عناصر داستانی، برای رایانه های شخصی، کنسول های بازی و از همه مهمتر پلتفرم واقعیت مجازی منتشر خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، استودیو Survios متخصص ساخت بازی های VR است و کار روی بازی جدید سری Alien را رسما تایید کرده است. در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد بازی وجود دارد و فقط می دانیم که تولید آن شروع شده و وب سایت رسمی آن نیز آنلاین است. این وب سایت هیچ اطلاعاتی در مورد بازی در اختیار ما قرار نمی دهد و تنها آن را یک بازی اکشن ترسناک تک نفره معرفی می کند.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی تک نفره Aliens دارای داستان و خط داستانی جدیدی است که بین فیلم اصلی Alien و دنباله آن به نام Aliens جریان دارد. شخصیت اصلی بازی نیز یک سرباز کهنه کار و ماهر است که می خواهد از زنومورف ها انتقام بگیرد و با آنها مبارزه کند. خبر خوب این است که بازی جدید سری Alien با استفاده از Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد و از نظر گرافیکی برای این سری مناسب خواهد بود. نسخه VR نیز در دست ساخت است و نمی دانیم برای کدام هدست عرضه خواهد شد.

Aliens یک بازی تک نفره است

Aliens یک بازی تک نفره است

استودیوی Survios در ساخت بازی های واقعیت مجازی خبره است و پیش از این عناوینی مانند The Walking Dead: Onslaught را توسعه داده است و به خوبی در فرآیند تولید بازی های VR مسلط است. با توجه به استفاده از کلمات اکشن و نقش آفرینی به راحتی می توان گفت که شخصیت اصلی بازی به سلاح های مختلفی مجهز خواهد شد. کسی که می تواند با زنومورف ها مبارزه کند و نابود کند. مطمئناً دست خالی به جنگ آنها نمی رفت.

توضیحات منتشر شده نشان می دهد که بازی تک نفره Aliens چندان به بازی Aliens Isolation نزدیک نیست و حتی ممکن است بازی به Dead Space یا بازی جدید Callisto Protocol نزدیک باشد. Callisto Protocol یک بازی ترسناک است که با Unreal Engine 5 ساخته شده و مطابق توضیحات منتشر شده توسط Survios Studio است. فعلا نمی‌توانیم نام بازی Alien را نام ببریم و انتظار می‌رود اخبار بیشتری در کامیک کان سن دیگو در تاریخ 21 جولای منتشر شود.

معرفی این بازی جدید دو بار وارد سری Alien می شود که هر دو باید ما را بترسانند. نظر شما در مورد بازی جدید چیست؟

منبع: PCGAMER