منو سایت

بازی ترسناک The Devil in Me پاییز امسال منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی ترسناک The Devil in Me پاییز امسال منتشر خواهد شد

استودیو Supermassive Games از تریلر داستانی جدید بازی شیطان در من او مجموعه The Dark Pictures Anthology را معرفی کرد و جزئیات داستان و تاریخ انتشار را فاش کرد. تاکنون بازی های متعددی از این سری ترسناک منتشر شده است و وقت آن رسیده که با نسخه جدید آن آشنا شوید. با پیش خرید بازی ترسناک The Devil Inside Me، بازیکن به چندین شخصیت جدید و همچنین صحنه ها و راه حل های جدید دسترسی پیدا می کند.

تریلر داستانی The Devil in Me به جزئیات شخصیت و دنیای بازی جدید پرداخت و همان عناصر ترسناکی را که طرفداران این سری انتظار داشتند را به نمایش گذاشت. تاریخ انتشار بازی برای کنسول های نسل 8 و 9 و PC (Steam) نیز در پاییز امسال اعلام شد. کسانی که بازی را پیش خرید کنند به Curator’s Cut دسترسی خواهند داشت که محتوای بیشتری به همراه چندین کات سین اضافی در اختیار بازیکن قرار می دهد.

به گفته این استودیو، بازی ترسناک جدید مجموعه The Dark Pictures Anthology قرار است پایان آخرین «فصل» باشد و به نظر می رسد که بازی جدید این مجموعه برای مدتی ساخته نخواهد شد. The Devil in Me داستان گروهی از فیلمسازان را روایت می کند که برای ساختن فیلم جدیدی درباره قاتل زنجیره ای اچ اچ هولمز به نسخه داستانی قلعه کشتن سفر می کنند. دعوتنامه این قلعه توسط فردی ناشناس ارسال شده است. اما گروه فیلمبرداری این نکته را نادیده می گیرند و به این نقطه سفر می کنند. همانطور که می توانید حدس بزنید؛ چیزهای وحشتناکی در راه است.

گلچین تصاویر تاریک: بازی شیطان در من

داستان بازی شیطان در من

استودیو Supremsive Games علاوه بر ویژگی های قبلی مانند انتخاب سرنوشت شخصیت، ویژگی های جدیدی را نیز به بازی اضافه کرده است. به عنوان مثال، گیم پلی ویژگی های بیشتری مانند دویدن، پریدن، و بالا رفتن یا تقلا پیدا کرده است. معماهایی به بازی اضافه شده است که باید با استفاده از ابزار حل شوند و در نتیجه تعامل بیشتری بین شخصیت ها و محیط وجود دارد و نه تنها یک فیلم تعاملی را تجربه خواهید کرد.

یکی از ویژگی های جدید “اتاق مرگ” است که برای گرفتن و حذف بازیکن طراحی شده است. این اتاق ها را می توان به صورت جداگانه یا آنلاین با دوستان تجربه کرد. پنج نفر می توانند به طور همزمان وارد این محیط شوند و چالش های طراحی شده را تکمیل کنند. لازم به ذکر است که این حالت به صورت آفلاین قابل استفاده است و نیازی به نسخه آنلاین نخواهید داشت.

بازی ترسناک The Devil in Me پاییز امسال منتشر خواهد شد

تریلر داستان بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me

علاوه بر بسته اولیه یا استاندارد، نسخه کلکسیونی بازی نیز در نظر گرفته شده است. این نسخه شامل دیسک بازی به همراه یک جمجمه یازده سانتی متری و همچنین کارت پستال، پاکت نامه، نقشه هتل، کارت ویزیت و آیتم های دیجیتال می باشد. نسخه Collector’s Edition را فقط می توان از فروشگاه Bandai Namco خریداری کرد. تمامی بازی های این مجموعه را می توانید به صورت پکیج کامل خریداری کنید که البته هنوز قیمت آن اعلام نشده است.

منبع: GamingBolt